( 0 : 3 )
Zima 2024 - 15.Liga
  • niedziela, 07 styczeń 2024
  • 17:00

149' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
146' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
138' Mateusz Nyśk Marchewki Zagłady II
135' Mateusz Nyśk Marchewki Zagłady II
129' Krzystof Bujalski Marchewki Zagłady II
128' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
125' Karol Płusa Marchewki Zagłady II
113' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
106' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
149' Krzystof Bujalski Marchewki Zagłady II
146' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady II
138' Karol Płusa Marchewki Zagłady II
129' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady II
128' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady II
125' Dariusz Olszewski Marchewki Zagłady II
113' Mateusz Nyśk Marchewki Zagłady II
106' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
1Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II

O godzinie 17:00 na boiskach Ligi Bemowskiej zawitały drużyny FC Obłupani II i Marchewki Zagłady II. Od meczu „drugich” drużyn wiele można oczekiwać, w szczególności, gdy niektórzy zawodnicy grają także w „pierwszym” zespole. Tym razem nasze oczekiwania emocjonującego meczu nie zostały zawiedzione. Od samego początku druga drużyna Marchewek dała nam znać, że nie przyjechali grać w boiskowe szachy, tylko strzelać bramki, bo już w 6 minucie trafieniem popisał się Konrad Dobrowolski. Widać było, że Goście weszli lepiej w ten mecz, bo ich nieustające ataki nie miały sobie równych co zaowocowało kolejnymi 2 trafieniami do przerwy. Wracający zawodnicy Gospodarzy chcieli odmienić losy tego spotkania, lecz kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi wciąż mieli MZ2, którzy nie chcieli jej łatwo oddawać. Dwoma szybkimi trafieniami podłamali FCO2, co dało im jeszcze większą przewagę. Parę minut później dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Nyśk, któremu asystował Karol Płusa. Przed ostatnim gwizdkiem trafienie Konrada i trzecia bramka Sebastiana Jakóbczyka nie pozostawiła złudzeń, jeśli chodzi o wynik. Bardzo dobry mecz Gości przeciwko drużynie, do której ten dzień na pewno nie należał zakończył się wynikiem 0:9 na korzyść Marchewki Zagłady II.