( 1 : 2 )
Zima 2024 - 13.Liga
  • sobota, 20 styczeń 2024
  • 08:00

149' Piotr Wójtowicz Mistrzowie Chaosu
145' Kacper Owczarek Mistrzowie Chaosu
143' Kacper Owczarek Mistrzowie Chaosu
119' Lasha Kvelashvili Mistrzowie Chaosu
148' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
144' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
139' Krzysztof Buta NKS Piotrovia
132' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
128' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
120' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
108' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
145' Jan Tyski Mistrzowie Chaosu
143' Piotr Wójtowicz Mistrzowie Chaosu
119' Piotr Wójtowicz Mistrzowie Chaosu
148' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
144' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
139' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
132' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
128' Krzysztof Buta NKS Piotrovia
108' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
1Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia

Zdecydowanym faworytem w starciu pomiędzy tymi drużynami, była drużyna gości. Już w początkowej fazie tego meczu, to zawodnicy w zielonych trykotach stwarzali sobie lepsze okazje na otwarcie wyniku i ciągle gościli na połowie gospodarzy. W 8. minucie Piotrovia dopięła swego i wyszła na prowadzenie, za pośrednictwem trafienia Władka Oryszczuka, któremu asystował Alek Gotowiec. Po wyrównanej grze w środku pola, w 19. minucie gola na remis zdobył Lasha Kvelashvili, po asyście Piotra Wójtowicza. Minutę później Oryszczuk popisał się znakomitym strzałem z dystansu i ponownie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Druga połowa to kontynuacja dominacja gości i kolejne gole NKSu. W 28. minucie po podaniu Krzysztofa Buty, do siatki trafił Gotowiec. Kilka minut później swoje trzecie trafienie zaliczył Oryszczuk, po asyście nikogo innego jak Gotowca. W 39. minucie Oryszczuk znalazł dobrze ustawionego Butę, a ten bez problemu pokonał bramkarza. Gospodarze próbowali odrabiać straty i w 43 i 45 minucie Kacper Owczarek zdobył dwie bramki, wykorzystując podania Jana Tyszki. Jednakże na odpowiedź gości długo czekać nie musieliśmy i Oryszczuk dołożył kolejne dwa trafienia, a Gotowiec kolejne dwie asysty. W ostatniej minucie meczu bramkę zdobył Wójtowicz i zamknął wynik na 4:7.