( 1 : 3 )
Zima 2024 - 4.Liga
  • niedziela, 14 styczeń 2024
  • 13:00

136' Władysław Oryszczuk Zielony Stolik
130' Władysław Oryszczuk Zielony Stolik
114' Łukasz Borkowski Zielony Stolik
123' Achraf Tanoulmi Maghreb United
121' Jalil Boulaq Maghreb United
106' Younes Moufid Maghreb United
136' Artur Jarosz Zielony Stolik
130' Bartłomiej Niedziałkowski Zielony Stolik
123' Ali Soudi Maghreb United
106' Yassine Ifguisse Maghreb United
1Władysław Oryszczuk Zielony Stolik

Mecz pomiędzy Zielonym Stolikiem a Maghreb United był prawdziwym widowiskiem, pełnym emocji i zwrotów akcji. Gospodarze, mistrzowie 3Ligi 7x7 jesieni, weszli na boisko pełni determinacji, ale Maghreb United, z dynamicznymi napastnikami, stworzyli solidne wyzwanie. Goście objęli prowadzenie w 6 minucie dzięki trafieniu Younesa Moufida, ale Zielony Stolik szybko odpowiedział. Łukasz Borkowski zdołał wyrównać wynik w 14 minucie, debiutując w zieleni. Jednak Maghreb skorzystał z zamieszania w obronie Stolika, zdobywając dwie bramki przez Jalila w 21 minucie i Achrafa Tanoulmi w 23 minucie, prowadząc 3:1 przed przerwą. Druga połowa to zupełnie inna historia, gdzie Zielony Stolik uszczelnił defensywę i zaczął generować konsekwentne ataki. W 30 minucie Władek Oryszczuk strzelił pięknego gola z dystansu, a w 36 minucie ponownie pokazał skuteczny strzał, doprowadzając do wyrównania. Mimo początkowych trudności, gospodarze zdołali odwrócić losy meczu, ale ostatecznie Maghreb postawił mocną defensywę, kończąc spotkanie remisem 3:3. Mecz był dynamiczny, pełen akcji, a zmiana postawy Zielonego Stolika w drugiej połowie jest godna pochwały, pamiętając że mecz trwa do ostatniego gwizdka.