( 1 : 4 )
Jesień 2023 - Totalbet 7. Liga 6x6
  • niedziela, 12 listopad 2023
  • 15:00

134' Jakub Rusztecki Siopa Strikas
128' Jakub Rusztecki Siopa Strikas
103' Bartek Saramonowicz Siopa Strikas
144' Samuel Garcia Hiszpania
136' Carlos Velez Hiszpania
124' Alguer Beyanda Hiszpania
121' Samuel Garcia Hiszpania
110' Samuel Garcia Hiszpania
105' Alguer Beyanda Hiszpania
134' Maciej Kuligowski Siopa Strikas
128' Karol Przechowski Siopa Strikas
103' Jakub Rusztecki Siopa Strikas
144' Marco Rodriguez Hiszpania
136' Oscar Jose Hiszpania
121' Herman Gil Hiszpania
110' Carlos Velez Hiszpania
105' Samuel Garcia Hiszpania
1Samuel Garcia Hiszpania

Mecz pomiędzy Siopa Strikers a drużyną Hiszpanii toczył się pod znakiem walki o dominację w tabeli, a emocje na boisku nie opadły przez cały czas trwania spotkania. Od samego początku obie drużyny prezentowały wysoką jakość gry, angażując się w dynamiczne akcje, precyzyjne podania i zdecydowane strzały na bramkę. Bartek Saramowicz stał się bohaterem gospodarzy już w 3 minucie, trafiając do siatki i otwierając wynik na korzyść Siopy. Jednak odpowiedź niezwłocznie nadeszła ze strony drużyny Hiszpanii. Alguer Beyand, prezentując klasę i skuteczność, doprowadził do wyrównania wyniku, zapowiadając, że to będzie mecz pełen niespodzianek. W 10 minucie Samuel Garcia, wykorzystując sytuację przed bramką, wprowadził Hiszpanię na prowadzenie, co tylko dodatkowo nakręciło tempo spotkania. Pomimo wysiłków gospodarzy, dość ryzykowna gra i błędy w defensywie sprzyjały skutecznym kontratakowi gości. Garcia ponownie wykorzystał błąd Siopy w 21 minucie, podnosząc prowadzenie Hiszpanii na 1:3. Przed przerwą Beyand zdobył kolejną bramkę, ustalając wynik na 1:4 i pozostawiając gospodarzy w trudnej sytuacji. Druga połowa meczu przyniosła zmiany w grze Siopy, która zaczęła grać bardziej zorganizowanie i na większej koncentracji. W 28 minucie Jakub Rusztecki zdobył ważną bramkę, mobilizując drużynę do dalszej walki. W 34 minucie Rusztecki ponownie trafił do siatki, skracając dystans i rozpoczynając emocjonujący powrót do gry. Mecz stawał się coraz bardziej dynamiczny, a obie drużyny stawiały na ofensywę, co przekładało się na wzmożoną rywalizację na boisku, przez co zaczęła wkradać się na boisko nerwówka. Jednakże to drużyna gości utrzymała zimną krew w decydujących momentach. Carlos Velez w 36 minucie zdobył kolejną bramkę, zwiększając przewagę gości. Ostateczny cios dla Siopa Strikers zadali w 44 minucie, kiedy Samuel Garcia skompletował hat-tricka, ustalając wynik końcowy na 3:6. To zwycięstwo pozwoliło drużynie Hiszpanii objąć fotel lidera w tabeli, i raczej pewny awans chociaż piłka nożna bywa nieprzewidywalna.