( 1 : 5 )
Jesień 2023 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 19 listopad 2023
  • 19:00

143' Dmytro Kashuba Fair Partner
139' Dmytro Kashuba Fair Partner
115' Dmytro Kashuba Fair Partner
150' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
145' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
141' Daniel Jakubik eXc Mobile Ochota
138' Daniel Jakubik eXc Mobile Ochota
136' Jan Grzybowski eXc Mobile Ochota
131' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
122' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
113' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
109' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
104' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
101' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
143' Vladyslav Cheppa Fair Partner
139' Yevhen Novikov Fair Partner
150' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
138' Jan Grzybowski eXc Mobile Ochota
122' Jan Grzybowski eXc Mobile Ochota
113' Jan Grzybowski eXc Mobile Ochota
109' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
104' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
101' Krzysztof Ananasek eXc Mobile Ochota
1Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota

O godzinie 19 rozpoczęło się spotkanie w ramach najwyższego stopnia rozgrywkowego, a w walce o przy punkty mierzyły się ekipy Fair Partner vs eXc Mobile Ochota. Już od samego początku spotkania z przytupem na placu zameldowali się Goście, którzy to już po zaledwie minucie gry objęli prowadzenie po trafieniu Bartosza Goździewskiego. Ten gol dał Zawodnikom w szarych strojach sporo pewności siebie, dzięki czemu zaczęli swobodnie tworzyć sobie coraz to więcej okazji podbramkowych, a to w niekrótkim czasie przyczyniło się do podwyższenia różnicy, która po 13 minutach brzmiała 4:0. Gospodarze swoje pierwsze trafienie zdobyli dopiero po 15 minutach, kiedy to piłkę do siatki skierował po raz pierwszy Dymytro Kashuba, lecz radość z gola nie trwała długo. Pod koniec pieszej powody znać o sobie znów dali Gospodarze, a dokładniej to gola na 1:5 zdobył Sebastian Dąbrowski, który silnym strzałem nie dał szans bramkarzowi na interwencję. Po zmienię stron gra zaczęła bardziej przypominać trening strzelecki w wykonaniu zawodników ochoty niż zaciętą rywalizację o wagę trzech punktów i zawodnicy Kamila Jurgi systematycznie podwyższali różnice. Zbyt duże rozluźnienie ochoty umożliwiło rywalom na stworzenie sobie kilku okazji, a dzięki dobrej skuteczności napastników różnica nieco stopniała, jednak w finalnym rozrachunku nie miały one większego znaczenia, bowiem mecz zakończył się pewnym zwycięstwem ochoty 11:5.