( 2 : 5 )
Jesień 2023 - Totalbet 5. Liga 7x7
  • sobota, 18 listopad 2023
  • 17:30

148' Paweł Magdziak Czupakabry Warszawa
145' Grzegorz Gliwic Czupakabry Warszawa
115' Grzegorz Gliwic Czupakabry Warszawa
109' Paweł Magdziak Czupakabry Warszawa
140' Bartosz Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
130' Sebastian Pieczonka Nie Ma Mocnych
127' Michał Dwórznik Nie Ma Mocnych
123' Daniel Mazurek Nie Ma Mocnych
120' Michał Dwórznik Nie Ma Mocnych
113' Piotr Burdach Nie Ma Mocnych
112' Michał Dwórznik Nie Ma Mocnych
108' Tomasz Świder Nie Ma Mocnych
109' Tarik Ait Ouahioune Czupakabry Warszawa
130' Daniel Mazurek Nie Ma Mocnych
123' Michał Dwórznik Nie Ma Mocnych
120' Bartosz Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
108' Michał Dwórznik Nie Ma Mocnych
1Bartosz Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
1Michał Dwórznik Nie Ma Mocnych

Ostatnim sobotnim spotkaniem był mecz w ramach 5 ligi siódemek, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Czupakabry Warszawa vs Nie ma Mocnych. Początek spotkania był dość wyrównany bowiem po 10 minutach wymianie cisów na protokole widniał wynik 1:1, gdzie pierw gola strzelili Gospodarze po pewnym uderzeniu Tomasza Świdra, jednak radość z gola nie trwała długo, bowiem minutę później gola na remis zdobył Paweł Magdziak i mieliśmy nadzieje, że będzie to niezwykle wyrównany pojedynek. Z biegiem czasu coraz odważniejsi w akcjach ofensywnych stawali się Gospodarze notorycznie zasypując rywali ciekawymi rozwiązaniami, a to pozwoliło im wyjść na dwubramkową przewagę w 12 i 13 minucie meczu po golach Michała Dwórznika oraz Piotra Burdacha. Ta sytuacja mocno zaczęła drażnić Nie ma mocnych i jak najszybciej próbowali przebudzić się po szybkich dwóch trafieniach. Sprawę w swoje ręce dość szybko wziął Grzegorz Gliwic, który w 15 minucie wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem i zmniejszył różnice do jednego gola. Mimo to Goście nie zamierzali zwalniać tempa, a stracona bramka nie zrobiła na nich większego wrażenia i jeszcze przed zakończeniem pierwszych 25 minut zdołali dołożyć kolejne dwa gole co do przerwy dawało im korzystny wynik 2:5. Druga część spotkania była prawdziwą dominacją Gości. Nie Ma mocnych po wyjściu na drugą połowę błyskawicznie zaczęli rozprawiać się z rywalem  stopniowo dokładając kolejne trafienia, a skuteczna gra w formacji ofensywnej dała im aż sześciobramkową przewagę i można było twierdzić, że Goście mogą spać spokojnie. Mimo tego Czupakabry nie zamierzały się poddawać i walcząc do samego końca wypracowali sobie jeszcze kilka sytuacji bramkowych, a dwie z nich udało im się zamienić na bramki, jednak to finalnie okazało się zbyt mało i trzy punkty powędrowały na konto Gości, którzy ostatecznie zwyciężyli 4:8.