( 6 : 3 )
Zima 2023 - 9. Liga
  • niedziela, 05 marzec 2023
  • 18:00

139' Krzysztof Henrych Semper Victoria
127' Emil Gołyski Semper Victoria
121' Emil Gołyski Semper Victoria
114' Krzysztof Henrych Semper Victoria
113' Emil Gołyski Semper Victoria
112' Krzysztof Henrych Semper Victoria
106' Mateusz Jończyk Semper Victoria
105' Emil Gołyski Semper Victoria
150' Andrzej Miłoński Crimson Boys
144' Piotr Zieliński Crimson Boys
142' Andrzej Miłoński Crimson Boys
141' Andrzej Miłoński Crimson Boys
131' Damian Kucharczyk Crimson Boys
120' Piotr Zieliński Crimson Boys
117' Piotr Zieliński Crimson Boys
139' Emil Gołyski Semper Victoria
127' Mateusz Jończyk Semper Victoria
123' Mateusz Bochenek Semper Victoria
114' Emil Gołyski Semper Victoria
105' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
150' Damian Kucharczyk Crimson Boys
131' Wiktor Stawkowski Crimson Boys
120' Damian Kucharczyk Crimson Boys
1Emil Gołyski Semper Victoria

O 18:00 na boisku „B” doszło do starcia pomiędzy Semper Victorią, a Crimson Boys. Od początku spotkania kontrolę przejeli gospodarze. W 5 minucie do siatki po podaniu Macieja Beresiewicza trafił Emil Gołyski. Chwile później na 2:0 strzałem z dystansu podwyższył Mateusz Jonczyk i gospodarze po kilku minutach mieli już całkiem sporą zaliczkę. W 13 minucie po indywidualnej akcji i strzale z ostrego kata wynik na 3:0 zmienił Gołyski. Chwile później ten sam gracz zagrywał do Krzysztofa Henrycha i mieliśmy 4:0. W 17 minucie po indywidualnej akcji Piotra Zielińskiego i mocnym płaskim strzale w dolny róg bramki mieliśmy 4:1. W 20 minucie goście kapitalnie rozegrali rzut rożny. Damian Kucharczyk zagrał na przedpole do Piotra Zielińskiego, który mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył wynik na 4:2. Minutę później odpowiedzieli gospodarze. Przeprowadzili szybka kontrę, która bramką zakończył Emil Gołyski. Minutę później niefrasobliwą interwencja we własnym polu karnym popisał się Krzysztof Henrych i sam skierował piłkę do własnej bramki. Minutę później zrehabilitował się za tą sytuacje i pewnie wykończył sytuacje sam na sam ustalaj wynik do przerwy na 6:3. W drugą odsłonę lepiej weszli gospodarze. Gołyski otrzymał piłkę w polu karnym i pewnie wykończył akcje strzelajac już czwartą bramkę w tym spotkaniu. Później mieliśmy szybką wymiane ciosów. Najpierw na 7:4 trafił Damian Kucharczyk, a chwile później odpowiedział Krzysztof Henrych i mieliśmy 8:4. Końcówka należała jednak do gosci. Była to szalona pogoń za wynikiem. Najpierw zadali trzy szybkie ciosy w 41,42 i 44 minucie. Dwa trafienia autorstwa Andrzeja Miłońskiego i jedno Piotra Zielińskiego. Losy spotkania toczyły się do samej koncowki spotkania. Goście w ostatnich sekundach dopięli swego i wyrównali po strzale Miłońskiego. Mecz zakończył się wynikiem 8:8.