( 2 : 1 )
Lato 2022 - 5. Liga 7x7
  • środa, 27 lipiec 2022
  • 20:30

137' Maciej Walus Chyże Rosomaki
134' Michał Zaczykiewicz Chyże Rosomaki
129' Patryk Ruszczak Chyże Rosomaki
124' Arkadiusz Zięba Chyże Rosomaki
121' Hubert Dygas Chyże Rosomaki
115' Patryk Ruszczak Chyże Rosomaki
105' Maciej Walus Chyże Rosomaki
126' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
110' Tymoteusz Łoś NKS Piotrovia
137' Hubert Dygas Chyże Rosomaki
134' Sebastian Kutyła Chyże Rosomaki
129' Arkadiusz Zięba Chyże Rosomaki
124' Hubert Dygas Chyże Rosomaki
121' Arkadiusz Zięba Chyże Rosomaki
115' Sebastian Kutyła Chyże Rosomaki
105' Michał Zaczykiewicz Chyże Rosomaki
110' Ignacy Repiński NKS Piotrovia
1Hubert Dygas Chyże Rosomaki

Spotkanie Chyżych Rosomaków z NKS Piotrovią w ramach Piątej Ligi Szóstek znakomicie rozpoczęło się dla nominalnych gospodarzy. W 5 minucie Michał Zaczykiewicz podał do Macieja Walusa, a ten ładnym krzyżakiem umieścił piłkę w sieci. Goście szybko wyrównali za sprawą Tymoteusza Łosia, ale po kwadransie Chyże znowu prowadzili po tym, jak Sebastian Kutyła znakomicie wyłożył futbolówkę na pustaka Patrykowi Ruszczakowi. CR mieli parę okazji na podwyższenie rezultatu, ale ten do końca pierwszej odsłony już się nie zmienił. Tuż po zmianie stron na 3:1 podwyższył Hubert Dygas po asyście Arkadiusza Ziemby, po chwili obaj panowie zamienili się rolami i było już 4:1. Co prawda dość szybko odpowiedział NKS za sprawą Szymona Chmielewskiego, ale potem na placu dominowały już tylko Chyże. Świetnie prezentował się zwłaszcza Dygas, który znakomicie wyprowadzał piłki z linii obrony, ale tacy zawodnicy jak Ziemba czy Ruszczyk także wyglądali dobrze na placu. Ogólnie cała drużyna w niebieski trykotach rozegrała kapitalne zawody. Stąd też finalny wysoki wynik 7:2 nikogo z obserwujących nie mógł dziwić. Chyże Rosomaki pokazały kawał dobrego futbolu tego wieczoru i ich zwycięstwo było w pełni zasłużone. Piotrovia z kolei zanotowała nieudany występ, chociaż mieli kilka niezłych momentów.