Zima 2024 - 4.Liga
Kolejka 11
  • niedziela, 17 marzec 2024
  • 13:00

143' Michał Burzyński Zielony Stolik
136' Michał Burzyński Zielony Stolik
134' Maciej Kuligowski Zielony Stolik
124' Maciej Kuligowski Zielony Stolik
118' Maciej Szpakowski Zielony Stolik
114' Mateusz Zawadzki Zielony Stolik
101' Antek Lazurko Zielony Stolik
150' Krzysztof Rzewuski Unatletico
148' Karol Nowak Unatletico
147' Karol Nowak Unatletico
145' Mateusz Drabik Unatletico
137' Damian Grochowski Unatletico
135' Karol Nowak Unatletico
133' Karol Nowak Unatletico
132' Karol Nowak Unatletico
115' Karol Nowak Unatletico
136' Antek Lazurko Zielony Stolik
124' Maciej Szpakowski Zielony Stolik
118' Antek Lazurko Zielony Stolik
114' Antek Lazurko Zielony Stolik
101' Maciej Szpakowski Zielony Stolik
147' Krzysztof Rzewuski Unatletico
145' Tytus Lipiński Unatletico
137' Jakub Wróbel Unatletico
135' Bartek Pawelec Unatletico
132' Krzysztof Rzewuski Unatletico
115' Jakub Wróbel Unatletico
1Karol Nowak Unatletico

Stawką konfrontacji Zielonego Stolika z Unatletico było miejsce na pudle Czwartej Ligi Szóstek. Bukmacherzy tu więcej szans dawali wiceliderowi, ale ekipa organizatorów od początku prezentowała się bardzo dobrze. I już w 1 minucie wyszła na prowadzenie po akcji Maciej Szpakowski – Antek Lazurko. Potem nominalni gospodarze kierowani przez trio Maciej Kuligowski – Szpakowski – Lazurko wykorzystali w pierwszej połowie niemal wszystkie swoje okazje, nie pozwalając rywalom rozwinąć skrzydeł. Zieloni byli zwarci z tyłu i skoncentrowani (poza jednym błędem z 14 minuty, który kosztował ich utratę gola). A to przyniosło im prowadzenie do przerwy 4:1. Po zmianie stron przyparci do ściany goście ruszyli do przodu. Stolik poszedł na wymianę, ale ich przewaga zaczęła topnieć. Na co największy wpływ miał duet Karol Nowak – Krzysztof Rzewuski. I dzięki tej dwójce w samej końcówce mieliśmy remis 7:7. W 48 minucie najlepszy na placu Nowak po raz szósty w tym meczu wpisał się na listę strzelców i zrobiło się już 7:8. ZS rzucili się do odrabiania strat, ale nacięli się na kontrę, którą wykorzystał Rzewuski, ustalając stan rywalizacji na 7:9. Zielony Stolik po raz pierwszy w swojej historii nie znalazł się na podium, Unatletico dzięki efektownej pogoni nie tylko zwyciężyli, ale też przypieczętowali wicemistrzostwo.