( 0 : 9 )
Wiosna 2023 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 23 kwiecień 2023
  • 20:00

145' Eryk Nichthanser Amigos Lindegos
139' Julian Kryszkiewicz Amigos Lindegos
146' Kamil Modzelewski KS Browarek
143' Krystian Chrobak KS Browarek
137' Bartosz Tula KS Browarek
136' Kamil Modzelewski KS Browarek
130' Krystian Chrobak KS Browarek
128' Patryk Modzelewski KS Browarek
121' Patryk Modzelewski KS Browarek
118' Krystian Chrobak KS Browarek
117' Patryk Modzelewski KS Browarek
115' Patryk Modzelewski KS Browarek
113' Patryk Modzelewski KS Browarek
112' Bartosz Tula KS Browarek
106' Bartosz Tula KS Browarek
104' Krystian Chrobak KS Browarek
103' Patryk Modzelewski KS Browarek
145' Eryk Dzikowski Amigos Lindegos
139' Franek Tabor Amigos Lindegos
150' Bartosz Tula KS Browarek
146' Patryk Modzelewski KS Browarek
143' Kamil Modzelewski KS Browarek
137' Kamil Modzelewski KS Browarek
136' Tomek Pietrzak KS Browarek
130' Bartosz Tula KS Browarek
128' Tomek Pietrzak KS Browarek
121' Kamil Modzelewski KS Browarek
118' Kamil Modzelewski KS Browarek
117' Kamil Modzelewski KS Browarek
115' Kamil Modzelewski KS Browarek
113' Kamil Modzelewski KS Browarek
112' Kamil Modzelewski KS Browarek
106' Tomek Pietrzak KS Browarek
104' Patryk Modzelewski KS Browarek
103' Tomek Pietrzak KS Browarek
1Kamil Modzelewski KS Browarek

W spotkaniu Amigos Lindegos z KS Browarkiem w rozgrywkach SuperLiga6 zdecydowanym faworytem była ekipa w białych koszulkach i już od początku ta prognoza potwierdziła się. W 2 minucie golkiper nominalnych gospodarzy Franek Tabor popisał się kapitalną interwencją, ale 60 sekund później już nic nie mógł zrobić, po tym, jak przechytrzył go duet Tomek Pietrzak i Patryk Modzelewski. Po chwili było już 0:2 po uderzeniu Krzysztofa Chrobaka, niewiele później na 0:3 poprawił Bartosz Tula i po takim starcie goście tylko nabrali wiatru w żagle. Od 12 minuty już niemal do końca pierwszej odsłony obraz gry wyglądał tak: Kamil Modzelewski podawał, a Patryk Modzelewski strzelał. Ta dwójka napastników współpracowała ze sobą wprost znakomicie, co miało, rzecz jasna, przełożenie w wyniku tych zawodów. A ten do przerwy wynosił aż 0:9. W drugiej połowie Browarek atakował całym kolektywem. Pewnie między słupkami prezentował się Bartek Gwóźdź, świetnym przeglądem pola wyróżniał się Pietrzak, skutecznością imponował Chrobak, próby z dystansu Bartka Tulu też robiły wrażenie (zwłaszcza gol na 0:13 mógł się podobać). To tyle o bloku defensywnym. W przodzie „bracia” Modzelewscy nadal robili swoje, szczególnie postawa popularnego Kartona robiła wrażenie. W końcówce jednak AL mieli swoje momenty, co też przełożyło się na trzy bramki dla tego zespołu, ale i tak tutaj KS B zwyciężyli zasłużenie, wysoko (3:16) i w naprawdę budującym stylu. KS Browarek po tym triumfie utrzymał miejsce w top3, z kolei Amigos zanotowali trzecią porażkę z rzędu i ich sytuacja robi się coraz trudniejsza.