( 3 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 6x6

147' Ivan Kosovych FC Prykarpattia
145' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
140' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
137' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
127' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
114' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
104' Vitalii Knish FC Prykarpattia
101' Mykola Osichnyi FC Prykarpattia
147' Mykola Osichnyi FC Prykarpattia
145' Ivan Kosovych FC Prykarpattia
114' Andrii Sderikhin FC Prykarpattia
104' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
101' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
1Andriy Dutchak FC Prykarpattia

W rywalizacji FC Prykarpattia z Moonfoxem dużo zależeć miało od indywidualnych występów Andrija Dutchaka i Łukasza Rysza. Pierwszy z nich bardzo dobrze rozpoczął spotkanie notując dwie asysty już po niespełna czterech minutach gry. Dobre wejście w mecz gospodarzy ustawiło dalszą grę, w trakcie której minimalnie przeważali gracze z Ukrainy. Przed upływem kwadransa zdołali dołożyć jeszcze jednego gola – Andrij tym razem nie podawał, ale sam trafił do siatki przeciwników. Prowadzenie 3:0 utrzymało się raptem kilkanaście sekund. Niedługo po wznowieniu do gry z powietrza uderzył Bartosz Borys zmniejszając stratę do dwóch trafień. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a na boisku coraz mocniej padało. W trudnych warunkach prowadzenie mogło okazać się nieocenione, ponieważ murawa zrobiła się bardzo śliska i było trudno o precyzję. W drugiej części, również wskutek panujących warunków, oglądaliśmy szybszą grę podczas której FC Prykarpattia osiągnęła prowadzenie 6:2. Ostatnie z trafień było ładną wcinką w wykonaniu Andrija Dutchaka. Ostatecznie gospodarze wygrali 8:4. Niecodziennym występem popisał się bramkarz Moonfoxa, Tomek Zawalski, który obronił dwa rzutu karne – pierwszy był bardzo źle uderzony przez bramkarza rywali, przy drugim natomiast wyczuł intencje strzelca. Obaj bramkarze mają za sobą bardzo udane zawody i gdyby nie ich interwencje, wynik byłby znacznie wyższy. Więcej goli oglądalibyśmy również, jeśli napastnicy obu zespołów wykazaliby się większą skutecznością w sytuacjach często stu procentowych. Tutaj jednak swoją rolę mogły odegrać trudne warunki do gry.