( 3 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 1. Liga 6x6
Kolejka 10

146' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
145' Paweł Pysz Gramy Swoje
139' Tomasz Rębiewski Gramy Swoje
129' Paweł Pysz Gramy Swoje
125' Marek Chechat Gramy Swoje
120' Tomasz Rębiewski Gramy Swoje
116' Tomasz Rębiewski Gramy Swoje
150' Nazar Skazko East Crew
144' Miachail Fedko East Crew
134' Serhii Koziuminskyi East Crew
130' Nazar Skazko East Crew
106' Vasyl Bevziuk East Crew
146' Paweł Pysz Gramy Swoje
125' Daniel Kornatka Gramy Swoje
120' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
1Nazar Skazko East Crew
1Tomasz Rębiewski Gramy Swoje

O 20:00 na boisku „B” pod balonem przy ul. obrońców Tobruku 11 mierzyły się ze sobą drużyny Gramy swoje i East Crew. Goście bardzo szybko przeszli do konkretów, bo już w 6 minucie na 0:1 trafił Vasyl Bevziuk po podaniu Nazara Skazko. Mimo szybko strzelonej bramki mecz był wyrównany i obie ekipy miały swoje szanse na strzelenie bramki.  W 12 minucie gospodarze wyszli z groźnym kontratakiem, ale Kamil Siatkowski został za bardzo wygoniony ze światła bramki i spudłował z ostrego kąta. W 15 minucie kapitalnym przyjęciem w pole karne wprowadził się Marek Chechat i sprytnie dał się sfaulować. Sędzia bez żadnych wątpliwość wskazał na wapno. Do piłki podszedł Tomek Rebiewski i zamienił karnego na bramkę. Na piec minut przed końcem pierwszej połowy duet Siatkowski-Rebiewski rozklepal rywali i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Nie było to jednak ostatnie słowo zawodników w błękitnych trykotach, bo tuż przed przerwa Marek Chechat pewnie wykończył sytuacje sam na sam. Druga odsłona zaczęła się od dwóch groźnych strzałów graczy w różowych trykotach i coraz bardziej pachniało bramka. Wszystko wskazywało na to, ze to East Crew pokona bramkarza. Nie stało się tak jednak, bo to Paweł Pisz dobił po strzale swojego kolegi i mieliśmy 4:1. Na odpowiedz nie musieliśmy jednak długo czekać, bo już minutę później trafił Nazar Skazko. W 34 minucie Serhii Koziuminskyi trafił po raz trzeci dla gosci, dzięki czemu nawiązali kontakt. Jednak nie nadlugo, gdyż 5 minut później na 5:3 trafił Tomek Rebiewski. Na koniec mieliśmy ataki z obu stron najpierw na 5:4 trafił Miachail Fedko, późniejsze fragmenty należały do gospodarzy, którzy trafili w 45 i 46 minucie. Wynik ustanowił w 50 minucie Nazar Skazko po mocnym strzale z rzutu wolnego i mecz zakończył się 7:5.