2Marcin Kur In-Plus Pojemna Halina
4Kacper Pękała In-Plus Pojemna Halina
1Maciej Sioch In-Plus Pojemna Halina
1Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
138' Kacper Celej Młode Bródno
130' Kacper Celej Młode Bródno
122' Sebastian Nowiński Młode Bródno
110' Sebastian Nowiński Młode Bródno
104' Sebastian Nowiński Młode Bródno
3Wojciech Skotnicki In-Plus Pojemna Halina
1Igor Zieliński In-Plus Pojemna Halina
138' Sebastian Nowiński Młode Bródno
110' Kacper Celej Młode Bródno
1Kacper Pękała In-Plus Pojemna Halina

W spotkaniach z udziałem obecnego zdobywcy Pucharu Polski faworyta zazwyczaj wskazać nie jest trudno. Jednak tym razem będą mieli wysoko zawieszoną poprzeczkę, ponieważ Młode Bródno w tym sezonie zaprezentowało bardzo dobry poziom w swoim jedynym meczu z GTT przegrywając w dramatycznych okolicznościach. Spodziewaliśmy się dobrego widowiska. I się nie pomyliliśmy. Od pierwszych minut to gracze In-Plusu tradycyjnie prowadzili grę lecz wynik spotkania otworzyli goście za sprawą Sebastiana Nowińskiego. Gospodarze nie wydawali się przejąć takim obrotem spraw i kontynuowali swoją grę. Do remisu doprowadził ich bramkarz, który dba o czystość naszych bramek regularnie ściągając z nich pajęczyny. Dalsza rozgrywka podczas pierwszej połowy to budowanie akcji przez Halinę i składne kontry ze strony Młodego Bródna. Trzy kolejne trafienia pozwoliły gospodarzom odjechać do stanu 5:2. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą, interesującą połowę, goście zdołali wbić jeszcze jednego gola. To dawało nadzieję na walkę po wznowieniu gry. Pomyśleliśmy, że Młode Brudno przeprowadzi kilka zmian w przerwie i na pewno ruszy do ataku! A nie, czekajcie, patrzymy na ich ławkę rezerwowych i… – jakby powiedział klasyk – „…ludzie, tam nikogo nie ma”. Cóż, szkoda, że chłopakom nie udało się zabrać dodatkowych płuc bo walka w pierwszej części na pewno kosztowała ich sporo sił. Mimo tego to oni lepiej rozpoczęli grę zdobywając gola kontaktowego. Pierwsze 10 minut tej części gry wyglądało niezmiennie i liczba goli po obu stronach rosła w jednakowym tempie. Chwilę później, od stanu 7:5, Kacper Pękała i spółka postanowili jednak zakończyć wyrównaną grę i zdecydowali się na strzelenie pięciu kolejnych bramek bez utraty żadnej. Według nas gościom zabrakło dzisiaj dodatkowych nóg na ławce, żeby skutecznie walczyć o punkty do samego końca. In-Plus natomiast dopisuje do swojego konta kolejne 3 oczka, a odnieśliśmy wrażenie, że nie rzucili na szalę wszystkich sił w tym spotkaniu.