( 2 : 0 )
Jesień 2021 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 14 listopad 2021
  • 13:00

143' Michał Polak FC Stała Gwardia
136' Michał Polak FC Stała Gwardia
123' Michał Polak FC Stała Gwardia
108' Michał Polak FC Stała Gwardia
148' Michał Greloch Izba Wytrzeźwień
141' Michał Greloch Izba Wytrzeźwień
143' Adam Smoleń FC Stała Gwardia
136' Wojciech Jackowicz FC Stała Gwardia
123' Marcin Kałuża FC Stała Gwardia
108' Wojciech Kołodziejski FC Stała Gwardia
141' Grzegorz Tymolewski Izba Wytrzeźwień
1Dionizy Smoleń FC Stała Gwardia
1Grzegorz Tymolewski Izba Wytrzeźwień
1Michał Polak FC Stała Gwardia

FC Stała Gwardia w natarciu! Drugie zwycięstwo z rzędu z pewnością podnosi morale zespołu i kto wie, może to dobry prognostyk przed kolejnym spotkaniem! Zacznijmy jednak od samego początku. Mecz od samego początku był dość wyrównany – obydwie ekipy raz za razem atakowały i z pewnością nie mogliśmy narzekać na nudę. Pierwsi do głosu doszli gospodarze, którzy w 8 minucie po strzale Michała Polaka wyszli na prowadzenie. Z resztą, o tym zawodniku wspomnimy w tej relacji jeszcze nie raz! Kolejne minuty nie przyniosły nam zmiany obrazu gry, aż do końcówki pierwszej połowy. Wtedy to Michał Polak ponownie zapisuje się w naszych notesach jako strzelec gola! Chwile później mogło być już 3:0, ale w sytuacji sam na sam zawodnik gospodarzy trafił w poprzeczkę. Do przerwy 2:0 dla FC SG, którzy wykazali się większą skutecznością pod bramką rywali. Druga połowa to śmielsze ataki Izby Wytrzeźwień , która do 41 minuty nie była w stanie jednak sforsować obrony rywali. Przy stanie 3:0 złapali jednak kontakt, dzięki bramce z popularnego „czuba” Michała Grelocha. Ten sam zawodnik wpisał się jeszcze raz na listę strzelców, doprowadzając do stanu 4:2, jednak jego trafienia na nic się zdały, gdyż gwiazdą spotkania był Michał Polak, autor 4 goli i jednogłośny MVP!