( 3 : 5 )
Zima 2024 - 7.Liga
  • niedziela, 03 marzec 2024
  • 12:00

142' Kornel Nakonieczny KS Na Pełnej
105' Michał Krzemiński KS Na Pełnej
102' Kornel Nakonieczny KS Na Pełnej
146' Maksym Marchenko FC Torpedo
138' Illia Shemanuiev FC Torpedo
134' Oleh Ilnytskyi FC Torpedo
124' Kyrylo Kud FC Torpedo
118' Serhei Zdanovich FC Torpedo
115' Kyrylo Kud FC Torpedo
104' Illia Shemanuiev FC Torpedo
103' Oleh Ilnytskyi FC Torpedo
142' Michał Krzemiński KS Na Pełnej
105' Kornel Nakonieczny KS Na Pełnej
102' Mateusz Skowroński KS Na Pełnej
138' Oleh Savchuk FC Torpedo
134' Maksym Marchenko FC Torpedo
124' Oleh Savchuk FC Torpedo
118' Illia Shemanuiev FC Torpedo
115' Oleh Savchuk FC Torpedo
1Kyrylo Kud FC Torpedo

W Samo południe na sektorze D odbył się mecz pomiędzy KS Na Pełnej a FC Torpedo. Spotkanie między tymi dwoma drużynami okazało się zaskakujące pod wieloma względami. Pierwsze dwie bramki padły już w 2 minucie, za sprawą Kornela Nakoniecznego, co wydawało się dawać gospodarzom pewność siebie. Jednak szybko panowie zbytnio się rozluźnili, a w 3 minucie trafił Oleh Ilnutskyi, a w 4 Illia Shemanuiev. Na szczęście szybko odpowiedział Michał Krzemiński, ustalając wynik na 3:2 dla KS Na Pełnej już w piątej minucie. Rywalizacja na boisku stawała się coraz bardziej wyrównana, a żadna z drużyn nie mogła znaleźć drogi do bramki. Jednak w 15 minucie Kyrylo Kud doprowadził do wyrównania, znajdując sposób na przełamanie obrony gospodarzy. Serhii Zdanovich podążył za jego przykładem, a tuż przed przerwą Kyrylo ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na korzyść FC Torpedo 5:3. Druga połowa należała już wyraźnie do FC Torpedo, które spokojniej rozgrywało piłkę, wykorzystując korzystny wynik. KS Na Pełnej grało coraz chaotyczniej, co doprowadziło do utraty kolejnych bramek. Pomimo hat-tricka Kornela, FC Torpedo pewnie zwyciężyło 8:4. To spotkanie okazało się nie tylko emocjonujące, ale także pełne niespodzianek, zwłaszcza biorąc pod uwagę zmienne losy obu drużyn w trakcie meczu.