( 4 : 3 )
Lato 2023 - Totalbet 11. Liga 6x6
  • poniedziałek, 31 lipiec 2023
  • 19:45

138' Kostya Didenko BakerTilly TPA
137' Mateusz Skowroński BakerTilly TPA
117' Kostya Didenko BakerTilly TPA
114' Kostya Didenko BakerTilly TPA
113' Mateusz Skowroński BakerTilly TPA
101' Jakub Soboń BakerTilly TPA
140' Anatolii Ostapov Wolf Heart
135' Ivan Vovk Wolf Heart
133' Oleh Vaskiv Wolf Heart
126' Viktor Buhai Wolf Heart
120' Viktor Buhai Wolf Heart
115' Andrii Vasiliev Wolf Heart
114' Dariusz Chojnacki BakerTilly TPA
113' Kostya Didenko BakerTilly TPA
1Andrii Vasiliev Wolf Heart
1Kostya Didenko BakerTilly TPA

W meczu 11 ligi doszło do pojedynku między BakerTilly TPA oraz Wolf Heart. Gospodarze weszli znakomicie w mecz i już po równo minucie do bramki po dobitym strzale trafienie zaliczył Jakub Soboń. Do następnego trafienia czekaliśmy 12 minut. Kostya Didenko wyłożył piłkę do pustej bramki Mateuszowi Skowrońskiemu i mieliśmy 2:0. Piłkarze w czerwonych znacznikach nie poddawali się i szli za ciosem po niespełna minucie wyszli na trzy-bramkową zaliczkę dzięki drugiemu trafieniu Didenko. Końcówka pierwszej połowy to konkurs pod tytułem ,,kto strzeli więcej goli". Zawodnikom Wolf Heart prawie udało odwrócić się w ostatnich minutach stan rywalizacji, jednakże zabrakło im jednej bramki, a obie ekipy zeszły na przerwę przy wyniku 4:3. W drugiej części gry zdecydowanie mocniej i intensywniej weszli piłkarze gości, którzy w 26 minucie doprowadzili do wyrównania i lepiej radzili sobie w akcjach ofensywnych. W 33 minucie piłkarze w szarych trykotach wyszli po raz pierwszy na prowadzenie dzięki bramce Oleha Vaskiva. Nie minęły dwie minuty, a już goście mieli dwie bramki zaliczki i zapowiadało się na fantastyczne odwrócenie losów tego widowiska. Jednak piłkarze w czerwonych trykotach nie poddali się, a sygnał dali już w 37 minucie, kiedy to Mateusz Skowroński dał impuls swojej ekipie. Mecz naprawdę był szalony, a pokazuje to gol z 38 minuty meczu na wagę wyrównania najlepszego piłkarza gospodarzy w tym meczu, czyli Kostyi Didenko. Gdy chyba już każdy myślał, że to koniec strzelania w tym spotkaniu Ostapov w ostatnich sekundach kapitalnym strzałem dał zwycięstwo swojej ekipie, a w konsekwencji Wolf Heart cieszyli się z drugiego zwycięstwa w tym sezonie.