( E : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 6x6

150' Mariusz Naczke Gastro Sparta
147' Witold Kalinowski Gastro Sparta
131' Michał Opiński Gastro Sparta
130' Grzegorz Smenda Gastro Sparta
118' Witold Kalinowski Gastro Sparta
102' Michał Opiński Gastro Sparta
101' Michał Opiński Gastro Sparta
145' Witek Świderski Guadalajara FC
142' Mikołaj Włodek Guadalajara FC
139' Michał Pletty Guadalajara FC
133' Witek Świderski Guadalajara FC
120' Kacper Wojtyński Guadalajara FC
111' Bartek Radgowski Guadalajara FC
131' Karol Rodak Gastro Sparta
101' Grzegorz Smenda Gastro Sparta
145' Jurek Strzegocki Guadalajara FC
142' Jurek Strzegocki Guadalajara FC
139' Kacper Wojtyński Guadalajara FC
133' Michał Pletty Guadalajara FC
120' Witek Świderski Guadalajara FC
111' Kacper Wojtyński Guadalajara FC
1Michał Opiński Gastro Sparta

Gastro Sparta mimo coraz lepszej gry, dalej nie zdobyli punktu. Tym razem przyszło im się zmierzyć z Guadalajara FC. Goście byli już po pierwszym (zwycięskim) meczu i w dobrych nastrojach przystąpili do potyczki z GS. Ku zdziwieniu większości zgromadzonych GS objął prowadzenie już po pierwszych dwóch minutach po bramkach Michała Opińskiego. G FC od razu ruszyli do ataku i po mocnym przyciśnięciu rywala udało im się w 11 min zdobyć kontaktowego gola, którego strzelcem był Bartek Radgowski. Tuż przed przerwą obie ekipy zdobyły po bramce i na przerwę schodzili z wynikiem 3:2. Po zmianie stron znów do głosy doszli gracze GS, którzy odskoczyli rywalom na 3 bramki. Następne minuty to gonitwa za wynikiem. G FC zaczęli strzelać, a w szeregi GS wkradło się zamieszanie. W 42 min bramkę wyrównującą zdobył Mikołaj Włodek, a trzy minuty później niezawodny Witek Swiderski strzelił bramkę na 5:6. Większości z nas wydawało się, że Guadalajara dociągnie ten wynik do końca, lub dołoży kolejne trafienia. Ale widocznie zawodnicy za bardzo w siebie uwierzyli, ponieważ w 47 min do kolejnej równowagi doprowadził Witold Kalinowski. Do końca trwała zażarta walka, którą wygrała Gastro Sparta. W 50 min bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Mariusz Neczke, a GS wygrywają 7:6. Sensacyjnie gospodarze zdobywają pierwsze 3 pkt, zaś Gadalajara zalicza druga porażkę, lecz nadal widnieją oni na pozycji lidera.