( 3 : 2 )
Wiosna 2024 - Totalbet 3. Liga 6x6
  • niedziela, 09 czerwiec 2024
  • 17:05

138' Achraf Tanoulmi Maghreb United
126' Ali Soudi Maghreb United
119' Achraf Tanoulmi Maghreb United
116' Omar Khlifi Maghreb United
104' Ali Soudi Maghreb United
148' Andri Shyian FC Legion
143' Andri Shyian FC Legion
128' Alexei Bruj FC Legion
122' Alexei Bruj FC Legion
116' Andri Shyian FC Legion
138' Hessein Maghreb United
119' Yassine Ifguisse Maghreb United
116' Issam Jabbar Maghreb United
148' Artem Khrul FC Legion
143' Artem Khrul FC Legion
128' Andri Shyian FC Legion
122' Volodymir Chumak FC Legion
147' Ali Soudi Maghreb United
1Younes Moufid Maghreb United

W meczu 7. kolejki 3 ligi szóstek spotkały się ze sobą drużyny Maghreb United oraz FC Legion. Na samym początku meczu błąd popełnił bramkarz drużyny gości (Serhii Shchohaleu), dzięki czemu na prowadzenie wyszli zawodnicy Maghreb za sprawą Ali Soudi który skierował piłkę do pustej bramki. W 14 minucie mogli wyjść na dwubramkowe prowadzenie, lecz Hessein obił jedynie słupek bramki rywali. W 16 minucie bramkę po pięknym podaniu od bramkarza (Issam Jabbar) popisał się Omar Khlifi czym dał swojej drużynie dwubramkową przewagę, która jednak długo nie mogli się nacieszyć, gdyż kapitalnym strzałem z połowy boiska popisał się Andri Shyian, czym dał swojej drużynie kontakt. Rozjuszyło to wyraźnie graczy drużyny z Maroka, do 26 minuty prowadzili już wynikiem 4-2. Następnie mieliśmy wymianę ciosów oraz zaostrzenie gry. Do 38 minuty bowiem mieliśmy już prowadzenie zawodników Maghreb United wynikiem 5-3 za sprawą bramki Ahrafa Tanoulmiego. Chwilę po straceniu bramki zawodnik FC Legion otrzymał żółtą kartkę za faul na przeciwniku i intensywną dyskusję z arbitrem spotkania, nie przeszkodziło to jednak jego zespołowi strzelić kontaktowej bramki w 43 minucie za sprawą Andriego Shyiana. W 47 minucie ponownie zagotowało się między zawodnikami obu drużyn po faulu, który wykonał Ali Soudi, otrzymał on żółtą kartkę na 3 minuty przed zakończeniem meczu, kiedy wynik był bardzo bliski. Grając w 5 zawodnicy z Maroka nie zdołali utrzymać swojego prowadzenia i w 48 minucie ponownie Andrii Shyian, po podaniu od Artema Khrula, doprowadził do rezultatu remisowego i tak też zakończyło się to wyrównane spotkanie.