( 10 : 0 )
Zima 2024 - 13.Liga
  • sobota, 17 luty 2024
  • 20:00

150' Maciej Knych NKS Piotrovia
148' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
147' Maciej Knych NKS Piotrovia
144' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
140' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
134' Maciej Knych NKS Piotrovia
133' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
127' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
123' Piotr Matlak NKS Piotrovia
118' Krzysztof Buta NKS Piotrovia
117' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
116' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
115' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
115' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
110' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
109' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
106' Krzysztof Buta NKS Piotrovia
102' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
149' Viacheslav Operaiko Team Ivulin 2023
138' Viacheslav Operaiko Team Ivulin 2023
130' Mehrojiddin Rahmonov Team Ivulin 2023
147' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
133' Krzysztof Buta NKS Piotrovia
123' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
117' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
109' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
130' Viacheslav Operaiko Team Ivulin 2023
1Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia

O godzinie 13 rozpoczął się mecz w ramach 13 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny NKS Piotrovia Vs Team Ivulin 2023. Już od samego początku spotkania Gospodarze narzucili tempo gry rywalom, a to szybko przyniosło korzystne rezultaty i już w 2 minucie meczu wynik spotkania otworzył niezawodny Władysław Oryszczuk. Ten gol dodał sporo pewności siebie ekipie w jaskrawych strojach, a dzięki temu w krótkim czasie mogliśmy oglądać ich kolejne trafienie, gdzie błąd przeciwników wykorzystał Krzysztof Buta i pewnym uderzeniem podwyższył prowadzenie. Z każdą kolejną minutą Piotrovia zyskiwała na jakości, co świetnie potwierdziło kolejne trafienie, bowiem w 9 minucie spotkania Oryszczuk idealnie obsłużył podaniem Szymana Chmielewskiego i Gospodarze prowadzili 3:0. Goście starali odbić się od dna, jednak za każdym razem ich ataki były skutecznie odpierane przez ekipę przeciwną. Z czasem gra zaczęła przypominać bardziej trening strzelecki w wykonaniu Piotrowi, bowiem kolejne gole zaczęły padać z dzieciną łatwością, a szansa rywali na powrót była praktycznie nie możliwa do odrobienia. Po zmienię stron Goście w końcu wypracowali sobie okazję na zdobycie pierwszego gola, a autorem bramki był Mehor, który po zamieszaniu w polu karnym wykorzystał okazję i zdołał pokonać bramkarza, jednak ciężko było tu mówić o radości kiedy na tablicy widniała dziesięciobramkowa przewaga. Druga część spotkania była niemalże odbiciem lustrzanym pierwszych 25 minut i mimo kilku ciosów Team Ivulinu, Gospodarze nie zamierzali mieć żadnych litości co w konsekwencji zakończyło się wynikiem 18:3.