( 1 : 3 )
Zima 2024 - 13.Liga
  • sobota, 06 styczeń 2024
  • 21:00

146' Michał Ninh FC Marina
135' Michał Marszał FC Marina
121' Adam Dao FC Marina
149' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
147' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
146' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
137' Szymon Gajdemski NKS Piotrovia
135' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
134' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
134' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
132' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
107' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
105' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
103' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
135' Michał Ninh FC Marina
121' Thien FC Marina
147' Kuba Wróblewski NKS Piotrovia
146' Jan Kryłowicz NKS Piotrovia
137' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
135' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
134' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
132' Jan Kryłowicz NKS Piotrovia
103' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
1Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia

O godzinie 21:00 rozpoczął się mecz pomiędzy drużynami FC KBDB vs NKS Piotrovia. Lepiej w to spotkanie zdecydowanie weszli zawodnicy w zielonych trykotach, już w 3.minucie Alek Gotowiec po podaniu Władka Oryszczuka, pokonał bramkarza precyzyjnym strzałem i NKS prowadził. Niedługo po tym Gotowiec odwdzięczył się asystą koledze i Oryszczuk trafił do siatki. W 7.minucie ponownie duet Gotowiec-Oryszczuk sprawił, że ekipa gości prowadziła już 0:3.Tuż przed przerwą to ekipa gospodarzy skutecznie zaatakowała i Adam Dao po podaniu Thiena, zdobył bramkę dla swojej drużyny. W drugiej połowie NKS wrzucił trzeci bieg, najpierw błyskawiczne 3 trafienia zaliczył Szymon Chmielewski wykorzystując szybkie wznowienia gry przez bramkarza NKSu Jana Kryłowicza ,a kolejne 2 trafienia dołożył Oryszczuk po podaniach nikogo innego jak Gotowca.W 35.minucie FC KBDB przeprowadzili kontrę zakończoną trafieniem Michała Marszała ale to nie wystarczyło by nadrobić straty w tym meczu.W 37.minucie po indywidualnym rajdzie, Szymon Gajdemski wpisał się na listę strzelców, a kolejne trafienie dołożył Oryszczuk po podaniu Kuby Wróblewskiego. Tuż przed zakończeniem meczu Michał Ninh trafił do siatki i ekipa gospodarzy miała na swoim koncie 3 bramki ale niedługo po tym z piłką popędził Oryszczuk i ponownie trafił do siatki, kończąc mecz z dorobkiem 6 goli. NKS w pięknym stylu wygrał to spotkanie i mecz zakończył się wynikiem 3:11.