( 2 : 3 )
Zima 2024 - SuperLiga
  • niedziela, 28 styczeń 2024
  • 19:00

132' Jan Grzybowski Amigos Lindegos
107' Adam Gromysz Amigos Lindegos
103' Tymon Pichla Amigos Lindegos
150' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
147' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
146' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
136' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
120' Patryk Kępka eXc Mobile Ochota
111' Karol Bienias eXc Mobile Ochota
106' Michał Kępka eXc Mobile Ochota
150' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
147' Karol Bienias eXc Mobile Ochota
142' Karol Bienias eXc Mobile Ochota
136' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
120' Michał Kępka eXc Mobile Ochota
106' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
1Karol Bienias eXc Mobile Ochota

O godzinie 19 przyjemność mogliśmy oglądać starcie w ramach najwyżej klasy rozgrywanej, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Amigos Lindegos vs eXc Mobile Ochota. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 3 minucie spotkania drużynę na prowadzenie wysunął Tymon Pichla, po jednym z błędów obronny ochoty. Mimo tego błąd szybko został naprawiony, gdyż 3 minuty później dobrą skutecznością wykazał się Michał Kępka, który silnym strzałem zdołał pokonać bramkarza i tym samym znów na protokole mieliśmy remis, a mecz zaczynał się od początku. To trafienie nie zrobiło większego wrażenia na Gospodarzach, którzy w 7 minucie rywalizacji znów objęli prowadzenie po autorskiej bramce Adama Grymosza i Ochota znów musiała Gonić wynik. Po tym fakcie zawodny Kamila Jurgii postanowili się otrząsnąć i od razu wskoczyli na wyższe obroty, dzięki czemu małymi krokami zaczęli wracać na właściwe tory strzelać rywalowi kojenie dwie bramki dając do przerwy korzystny rezultat 2:3. Po zmienię stron Młodzi zawodnicy AA nie zmierzali tak łatwo odpuścić, a w 32 minucie gola na 3:3 zanotował dobrze im znany Jan Grzybowski i tym trafieniem miał na celu zapewne utrzeć nosa kolegom z drużyny Ochoty. W dalszej fazie meczu to Goście zaczęli przejmować inicjatywę i po Golu Bartosza Goździewskiego zawodnicy w czerwonych strojach rozpoczęli skuteczną formę strzelecką, która trwała nieustannie do samego końca spotkania. Finalnie mecz zakończył się zwycięstwem ochoty, która koniec końców odskoczyła rywalowi na Równicę czterech trafień, a ostateczny wynik brzmiał 3:7.