( 2 : 5 )
Jesień 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • niedziela, 19 listopad 2023
  • 18:00

142' Robert Grzesiak Raptusy Ursus II
125' Kacper Zawisza Raptusy Ursus II
102' Łukasz Piechurski Raptusy Ursus II
148' Krzysztof Strzelec FC Albatros
144' Michał Kowalczyk FC Albatros
139' Bartłomiej Łaciak FC Albatros
138' Jakub Hemperek FC Albatros
125' Cezary Małecki FC Albatros
121' Cezary Małecki FC Albatros
119' Michał Rzeczkowski FC Albatros
113' Michał Kowalczyk FC Albatros
142' Kacper Zawisza Raptusy Ursus II
125' Robert Grzesiak Raptusy Ursus II
102' Artur Grzesiak Raptusy Ursus II
148' Bartłomiej Folc FC Albatros
144' Jakub Hemperek FC Albatros
138' Bartłomiej Folc FC Albatros
129' Michał Rzeczkowski FC Albatros
125' Michał Rzeczkowski FC Albatros
121' Bartłomiej Folc FC Albatros
119' Michał Miklaszewski FC Albatros
113' Maciej Dyjewski FC Albatros
1Michał Rzeczkowski FC Albatros

Spotkanie między Raptusami Ursus II a FC Albatros stało się prawdziwym widowiskiem piłkarskim, pełnym dynamiki, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Już od pierwszych chwil gospodarze, zdecydowanie dążyli do narzucenia swojego tempa, co udowodnił Łukasz Piechurski, strzelając bramkę już w 2 minucie. Jednak Albatros szybko odpowiedział na to wyzwanie, zwiększając tempo gry i równocześnie wyrównując wynik w 13 minucie poprzez trafienie Michała Kowalczyka. Niewiele później, w 19 minucie, Michał Rzeczkowski wprowadził gości na prowadzenie, podnosząc poziom rywalizacji na boisku. Cezary Małecki kontynuował dobrą passę Albatrosów, zdobywając dwie kolejne bramki w 21 i 25 minucie, co dawało gościom komfortową przewagę. Mimo tego, że Kacper Zawisza skutecznie odpowiedział dla Raptusów w szybkiej akcji, ustalając wynik do przerwy na 2:5, druga połowa okazała się zdecydowaną dominacją FC Albatros. Goście kontrolowali boisko, wykazując się pewnymi i mądrymi posunięciami, które regularnie kończyły się trafieniami do bramki przeciwnika. W 38 minucie Jakub Hemperek, a minutę później Bartłomiej Łaciak, dodali kolejne bramki dla Albatrosów, udowadniając skuteczność ofensywy gości. Choć Robert Grzesiak zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy w 42 minucie, to FC Albatros nie zwalniało tempa. Michał Kowalczyk w 44 minucie oraz Krzysztof Strzelec w 47 minucie potwierdzili swoją dominację, ustalając wynik meczu na imponujące 3:8 na korzyść FC Albatros. To starcie nie tylko dostarczyło mnóstwo emocji, ale również podkreśliło skuteczność i zgranie drużyny FC Albatros, która prezentuje wysoki poziom gry, zarówno podczas konstruowania akcji, jak i wykończenia. W rezultacie goście zasłużenie odnieśli zwycięstwo.