( 1 : 5 )
Jesień 2023 - Totalbet 5. Liga 7x7
  • sobota, 18 listopad 2023
  • 16:30

123' Khalid The Gunner Cavaliers
120' Osama Akra The Gunner Cavaliers
119' Elyas The Gunner Cavaliers
115' Osama Akra The Gunner Cavaliers
109' Elyas The Gunner Cavaliers
123' Muayed Alsiyabi The Gunner Cavaliers
120' Elyas The Gunner Cavaliers
119' Osama Akra The Gunner Cavaliers
115' Muayed Alsiyabi The Gunner Cavaliers
109' Osama Akra The Gunner Cavaliers
1Radosław Kosiorek Walec II
1Osama Akra The Gunner Cavaliers

O godzinie 16:30 rozpoczął się mecz w ramach 5 ligi siódemek, a w walce o trzy punkty zmierzyły się zespoły Walec ll vs The Gunner Cavaliers. Dla Gości było to nie łatwe wyzwanie, bowiem tego dnia godzinie wcześniej podejmowali już jedną rywalizację, gdzie po 50 intensywnych minutach odmawiali zwycięstwo 3:0 z WAP’07. Mimo to nie przeszkodziło im to by dobrze wejść w pierwsze minuty meczu i już w 7 minucie spotkania mogliśmy oglądać trafienie Patryka Korzeckiego, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. Radość z gola nie trwała jednej długo, bowiem dwie minuty później z odpowiedzią ruszyli Goście, a do siatki na stan remisowy piłkę umieścił Elyas. Od tego momentu byliśmy świadkami niezwykle zaciętej rywalizacji, a drużyny naprzemiennie kreowały sytuacje podbramkowe, lecz przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. W końcu po 15 minutach gry bezbramkową ciszę przerwał Osama Akra, który dobrze wykorzystał okazje sam na sam z bramkarzem i z zimną krwią dał prowadzenie swojej drużynie. Ten gol dodał sporo pewności siebie The Gunner Cavaliers i od tego momentu byli coraz odważniejsi w swoich akacjach ofensywnych czego skutkiem były strzelone kolejne trzy bramki. W drugiej części spotkania Goście kontrolowali przebieg meczu, jednak ich skuteczność nie była już tak jakościowa jak w pierwszych 25 minutach. Oczywiście dalej bywaliśmy świadkami ciekawych rozwiązań, lecz nie mogliśmy liczyć na żadne trafienie z ich strony. W drugiej odsłonię padł tylko jeden gol, którego autorem był Jakub Pilipczuk w 38 minucie. Mimo wszelkich starań Gospodarzy finalnie nie udało im się odrobić trzybramkowej starty i musieli oni uznać wyższość rywala, który ostatecznie wywalczył sobie trzy punkty wyrywając mecz z wynikiem 2:5