( 1 : 2 )
Lato 2023 - Totalbet 12. Liga 6x6
  • środa, 23 sierpień 2023
  • 19:45

140' Bartosz Kamiński Aplikacje Krytyczne
137' Bartosz Maciołek Aplikacje Krytyczne
135' Adam Szawarski Aplikacje Krytyczne
132' Adam Szawarski Aplikacje Krytyczne
122' Adam Szawarski Aplikacje Krytyczne
109' Michał Lasocki Aplikacje Krytyczne
140' Artur Dybała Bonifikarta Enjoyers
140' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
134' Mateusz Więckowski Bonifikarta Enjoyers
106' Patryk Gregorczyk Bonifikarta Enjoyers
140' Krzysztof Ołowski Aplikacje Krytyczne
132' Paweł Niewęgłowski Aplikacje Krytyczne
122' Bartosz Maciołek Aplikacje Krytyczne
109' Adam Szawarski Aplikacje Krytyczne
140' Patryk Gregorczyk Bonifikarta Enjoyers
106' Artur Dybała Bonifikarta Enjoyers
1Adam Szawarski Aplikacje Krytyczne
1Mateusz Więckowski Bonifikarta Enjoyers

O godzinie 19:45 przyszło nam oglądać zmagania w ramach 12 ligi letniej, gdzie walkę o wagę trzech punktów podejmowały zespoły Aplikacje Krytyczne vs Bonifikarta Enjoyers. Wynik spotkania został otworzy już w 1 minucie spotkania kiedy to na prowadzenie wyszli Goście, jednak w strzeleniu gola pomogli im rywale, którzy po zamienianiu w polu karnym skierowali piłkę do własnej siatki. Ten gol dodał pewności siebie Bonifikarcie, która po zdobytym golu błyskawicznie ruszyła w pogoń za kolejnym trafieniem. Na ten fakt nie trzeba było długo czekać, bowiem zaledwie po upływie 5 minut zawodnicy w czerwonych strąkach wykreowali sobie dogodną okazje na podwyższenie wyniku, a tę perfekcyjnie wykorzystał Patryk Gregorczyk i na protokole widniał wynik 2:0. Aplikacje krytyczne po błyskawicznych dwóch ciosach jak najszybciej musieli się obudzić, a stracone gole podziały na nich motywująco. W 9 minucie spotkania odpowiedzialność na swoje barki postanowił wziąć Michał Lasocki, który to pewnym strzałem z dystansu zdołał pokonać bramkarza i zmniejszyć różnice, a dzięki temu mecz zrobił się ciekawszy. Od tego momentu naszym oczom ukazywały się naprzemienne wymiany ciekawych rozwiązań, lecz żadne z nich nie stworzyło takiego zagrożenia by wynik mógł ulec zmianie. Drugą połowę z przytupem rozpoczęli Gospodarze, którzy zaledwie po dwóch minutach od rozpoczęcia zdołali wypracować sytuacje do strzelania bramki dającego remis, a do sieci piłkę wpakował Adam Szawarski. Od tego momentu naszym oczom ukazywała się zacięta oraz bramkostrzelna wymiana cisów co znacznie poprawiło wizerunek widowiska. Drużyny nie zamierzały się zatrzymywać, tworząc sobie z minuty na minutę coraz to groźniejsze okazje, które z pewnością wykorzystali zawodnicy. W 37 minucie meczu gdy mogło się wydawać, że mecz zakończy się wynikiem 5:3 dla aplikacji wtedy mocno się zaskoczyliśmy. W ostatnich minutach spotkania zdołały wpaść jeszcze trzy gole, co zagwarantowało nam niezwykle emocjonującą końcówkę. Mimo wszelkich starań Gości musieli oni, jednak uznać wyższość rywala, który to ostatecznie strzelił o jednego gola więcej i mecz zakończył się wynikiem 6:5.