( 0 : 4 )
Lato 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • czwartek, 06 lipiec 2023
  • 19:00

137' Mikita Melkaziorau Team Ivulin TUT
127' Zmicer Chviedaruk Team Ivulin TUT
120' Leonid Smolski Team Ivulin TUT
111' Uladzimir Malauka Team Ivulin TUT
110' Aliaksandr Ivulin Team Ivulin TUT
104' Leonid Smolski Team Ivulin TUT
137' Andrej Krutansou Team Ivulin TUT
120' Aliaksandr Ivulin Team Ivulin TUT
111' Leonid Smolski Team Ivulin TUT
110' Uladzimir Malauka Team Ivulin TUT
104' Aliaksandr Ivulin Team Ivulin TUT
1Aliaksandr Ivulin Team Ivulin TUT

W czwartkowy wieczór na boisku zawitały zespoły rywalizujące ze sobą w 6 lidze szóstek, a dokładnie chodzi tu o ekipy Loko Blic vs Team Ivulin IV TUT. Na strzelenie pierszego gola w tym spotkaniu nie myśliwym długo czekać bowiem w 4 minucie spotkania wynik otworzył Anton Rulou, który pokonał bramkarza pewnym strzałem z pierwszej piłki. Ten Gol dodał sporej pewności siebie drużynie gości, a to przyczyniło się do dalszego konstruowania akcji. Po dokładnie 6 min od strzelonego goła mogliśmy oglądać kolejne trafienie zawodników w czarnych strojach, a piłkę do nogi w 10 min otrzymał Aliaksandr Ivalin, który w takich sytuacjach się nie myli i dał swojej ekipie dwubramkowe prowadzenie, a minutę później mieliśmy już 3:0 po golu Uladzimir Malauka. Pomimo szybkich trzech ciosów gospodarze nie zamierzali się poddawać i cały czas próbowali odnaleźć sposób by zbliżyć się do rywali i zmniejszyć różnice, jednak bramkarz Team Ivulinu skutecznie wyczuwał intencje strzelających przez co wynik pozostawał niezmienny. W końcówce 20 pierwszych min Team Ivulin ponownie zadał cios i dzięki trafieniu leona Smolski czarne koszulę pewnie prowadziły 4:0. Po zmienię stron mieliśmy nadzieje, że Loko Blic odżyje po wyczerpującej pierwszej połowie i w końcu zacznie wracać na właściwe tory, jednak tak się nie stało. W drugą część meczu znów fenomenalnie weszli Goście i to właśnie oni dyktowali warunki gry przez co Gospodarzom ciężko było odnaleźć się na placu. Oczywiście Loko cały czas próbowało zdobyć swoje pierwsze trafianie, jednak cały czas bezskutecznie i pomału zaczęliśmy trafić nadzieje, że są jeszcze coś wstanie ugrać tego wieczoru. Team Ivulin zaś świetnie czuł się z piłką przy nodze co można było zauważyć bo ich składnych oraz szybkich akcjach, które z Minuty na minutę stanowiły coraz to większe zagrożenie. Aż w końcu w 27 minucie ponownie oglądaliśmy trafienie po stronie Gości. Od tego monetu nie mieliśmy już żadnych wątpliwości, że to właściwe do nich powędrują trzy punkty, a świetnie w końcówce przypieczętował to gol Zmicer Chviedaruk, który po raz ostatni w tym meczu pokonał bramkarza i mecz ostatecznie dobiegł ku końcowi przy rezultacie 0:6.