( 0 : 4 )
Zima 2023 - 13. Liga
  • niedziela, 22 styczeń 2023
  • 09:00

143' Maciej Szymański Chłopcy do bicia
141' Krystian Piekut Chłopcy do bicia
140' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
128' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
127' Artur Olkowski Chłopcy do bicia
120' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
112' Maciej Szymański Chłopcy do bicia
110' Artur Olkowski Chłopcy do bicia
107' Artur Olkowski Chłopcy do bicia
141' Maciej Szymański Chłopcy do bicia
140' Artur Olkowski Chłopcy do bicia
127' Maciej Szymański Chłopcy do bicia
120' Norbert Makarski Chłopcy do bicia
112' Jarosław Grzywacz Chłopcy do bicia
110' Maciej Szymański Chłopcy do bicia
107' Norbert Makarski Chłopcy do bicia
1Maciej Szymański Chłopcy do bicia

Wczesnym niedzielnym porankiem mieliśmy przyjemność gościć drużyny z 13 klasy rozgrywkowej, a dokładnie mowa tu o drużynach Droga vs Chłopcy do bicia. Mecz w początkowej fazie był spokojny, obie ekipy z chłodną głowa rozgrywały akcje czekając tylko na błąd drużyny przeciwnej by móc go wykorzystać i otworzyć wynik spotkania. Po siedmiu minutowych próbach lody udało się przełamać drużynie gości, a wszystko za sprawą Artura Olkowskiego, który pewnym strzałem pokonał bramkarza uderzeniem po krótkim słupku. Minutę później szanse na odkucie mieli rywale, po jednej z akcji sędzia zmuszony został podyktować rzut karny, jednak Droga zmarnowała swoją okazje. Niewykorzystana okazja szybko przyszła się zemścić w 10 minucie po jednym z kontrataków piłkę do nogi otrzymał Olkowski i również tym razem nie pomylił się i wyprowadził swoją ekipę na dwubramkowe prowadzenie. Od tego momentu gra chłopców wyglądała coraz pewniej, przejęli kontrole nad spotkaniem i co chwilę byliśmy światkami składnych akcji, które w raz z biegiem czasu zamieniali na gole. Mimo wysokiej przewagi 4:0 drużyna przeciwna nie grała wcale gorzej, jednak brakowało im szczęścia by piłka znalazła się w siatce. Nie zwalniając tępa w druga cześć meczu dobrze weszli Chłopcy do bicia i tuż po rozpoczęciu drugiej połowy gola na 5:0 do zera zdobył Olkowski,, a chwilę później wynik podwyższył Mirosław Monder. Od tego momentu stało się pewne, że ekipa Gości nie poprzestanie w prowadzeniu  nieustannych ataków, a tym samym szanse Drogi znacznie zaczęły topnieć i ciężko było tu mówić o jakim kol wiek powrocie. W 38 minucie meczu w końcu po kilku niewykorzystanych próbach gola udało się zdobyć Drodze, a dokładnie strzelcem gola był Marcin Stępień, który silnym uderzeniem z prostego podbicia zdołał pokonać bramkarza zdobywając tym samym pierwszego gola dla swojej drużyny. Końcówka spotkania była wyrównana droga zdobyła jeszcze dwa gole, lecz nie miało to większego znaczenia w rezultacie końcowym i finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:9