( 3 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 6x6

121' Mateusz Przystupa Powiew Czarnobyla
110' Mateusz Król Powiew Czarnobyla
103' Mateusz Król Powiew Czarnobyla
110' Mateusz Przystupa Powiew Czarnobyla
103' Mateusz Przystupa Powiew Czarnobyla
1Andrzej Reszke Powiew Czarnobyla
1Marcin Ziętek La Zabava
1Paweł Zalewski La Zabava
1Mateusz Przystupa Powiew Czarnobyla

W 2 lidze szóstek doszło do spotkania pomiędzy zespołami Powiew Czarnobyla vs La Zabava. Obie ekipy przed spotkaniem na swoich kontach miały po tyle samo punktów i zajmowały sąsiadujące miejsca w tabeli, więc wszyscy oczekiwaliśmy wyrównanego pojedynku. Od samego początku było widać determinację oraz chęć do gry u obu drużyn, która z każdą minutą coraz bardziej narastała. Strzelanie rozpoczęło się dość szybko, ponieważ już w 3 minucie bramkę dla Gospodarzy po podaniu Mateusza Przystupy zdobył Mateusz Król, który ze stoickim spokojem umieścił futbolówkę w siatce. Prowadzenie jednak nie trwało długo, ponieważ 3 minuty później na bramkę rywali odpowiedział Paweł Staniszewski zdobywając gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Po tym zderzeniu gra lepiej układała się zawodnikom Powiewu Czarnobyla, częściej tworzyli dogodne sytuacje, co w konsekwencji zaowocowało kolejnymi bramkami. W końcu w 10 minucie przeprowadzili doskonałe rozegranie, w którym to Przystupa ponownie był adresatem, a całą akcję wykończył Król. Przez następne 10 minut zespoły wymieniały się groźnymi atakami jednak żadna z nich nie znalazła drogi do bramki. W końcu w 21 minucie na dwubramkowe prowadzenie gola zdobył się nie kto inny jak Przystupa, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Tuż przed przerwą przyszło nam oglądać również gola La Zabavy, a strzelcem owej bramki był Tomasz Jagiełło i w rezultacie zawodnicy zeszli na przerwę z wynikiem 3:2. Druga odsłona przyniosła nam sporo emocji mimo to, że nie przyszło nam oglądać już więcej trafień, to nie brakowało składnych akcji, które mogły się nią zakończyć. Jedna jak i druga drużyna co chwilę wymieniały się ciosami, lecz dobra dyspozycja bramkarzy oraz obrońców za każdym razem utrudniała dostęp do bramki. Odważną prośbą w 47 minucie wykazał się Andrzej Reszka, który to po wrzutce z rzutu rożnego chciał zdobyć bramkę z ,,nożyc", niestety w ostateczności przestrzelił, choć gdyby piłka po tym strzale znalazła drogę do bramki to było by to bezkonkurencyjnie najpiękniejsze trafienie w tym spotkaniu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2, a 3 punkty powędrowały do Gospodarzy.