( 2 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 6x6

125' Marcin Krzysztoń Zofijki FC
148' Arek Multan Moonfox
111' Arek Multan Moonfox
1Beniamin Kuligowski Zofijki FC
1Łukasz Rysz Moonfox

Ostatnim niedzielnym spotkaniem był mecz pomiędzy Zofijki FC, a Moonfox. Goście w poprzednim sezonie zakończyli zmagania na 5 miejscu, a ich boiskowy rywal zakończył rywalizację na 2 pozycji, więc wszyscy jesteśmy ciekaw jak los zespołów potoczy się w obecnym sezonie. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty było bardzo zacięte, obie ekipy pragnęły zwycięstwa, a walka była widoczna do samego końca. W 11 minucie świetne podanie wykorzystał Łukasz Rysz, który wpakował piłkę niemal do pustej bramki. W dalszej części meczu drużyny naprzemiennie próbowały sobie zagrozić, jednak żadnej z nich nie udało się ustrzelić gola. W końcu chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy w dobrej sytuacji znalazły się Zofijki, jednak strzelanie bramki uniemożliwił bramkarz, który sfaulował zawodnika w białym stroju. Do jedenastki podszedł Beniamin Kuligowski i pewnym strzałem doprowadził do remisu. 2 minuty później  trafienie dla swojej drużyny dołożył Dominik Wrotny, a zawodnicy chwilę po tym zdarzeniu zeszli na przerwę z wynikiem 2:1. Na drugą część spotkania lepiej wyszedł Moonfox. Częściej znajdywali drogę do bramki rywala, co przyniosło efekty i w 31 minucie ponownie zdobytą bramką mógł cieszyć się Rysz. Po tym zdarzeniu znów zrobiło się wyrównanie, a rywalizacja toczyła się do ostatniej kropli potu. Zawodnikom jednej jak i drugiej drużyny nie brakowało pomysłów na kreowanie akcji, jednak gorzej było z ich wykończeniem. Ostanie słowo w tym meczu należało do Gości, pięknie z piłką w polu karnym ,,zatańczył" Karol Rysz, a następnie umieścił ją w siatce dając zwycięstwo swojej drużynie.