Zdjęcie Mateusz Piziorski

Mateusz Piziorski

Moszna Squad

Wiosna 2022 Pierwsza Liga

Historia rozegranych meczów
Mecze Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki MVP
10.04.2022 Zjazd 1 - 4 Moszna Squad 0 0 0 0 0
24.04.2022 Moszna Squad 0 - 5 FC Hermes 0 0 0 0 0
08.05.2022 Altus 3 - 7 Moszna Squad 0 0 0 0 0
22.05.2022 Dynamo 10 - 3 Moszna Squad 0 0 0 0 0
29.05.2022 Moszna Squad 6 - 4 Zmarnowane Talenty 0 0 0 0 0
05.06.2022 Gladiatorzy 7 - 1 Moszna Squad 0 0 0 0 0
12.06.2022 Moszna Squad 2 - 4 FC Warsaw United 0 0 0 0 0
Rozegrane 0 0 0 0 0
Statystyki osobiste
Zawody Zespół Rozegrał Bramki  Asysty  Żółte kartki  Czerwone kartki  MVP 
Wiosna 2022 Pierwsza Liga Moszna Squad 7 0 0 0 0 0
Wiosna 2022 Druga Liga Szóstek Marketing Match 7 4 3 2 0 1
Zima 2022 SuperLiga6 Moszna Squad 4 1 0 0 0 0
Zima 2022 Piąta Liga Marketing Match 8 5 3 0 0 0
Jesień 2021 Pierwsza Liga Moszna Squad 4 0 0 0 0 0
Jesień 2021 Trzecia Liga Szóstek Marketing Match 8 23 18 0 0 4
Wiosna 2021 Pierwsza Liga Moszna Squad 7 1 0 1 0 0
Wiosna 2021 Druga Liga Szóstek Zielona Latarnia 6 2 1 0 0 0
Jesień 2020 Pierwsza Liga Moszna Squad 9 0 0 0 0 0
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek Synowie Gmocha 7 7 6 0 0 0
2020 Druga Liga Letnia Synowie Ursynowa 8 4 1 0 0 0
Wiosna 2020 Pierwsza Liga Moszna Squad 8 1 2 0 0 0
Wiosna 2020 Trzecia Liga Walec 1 0 0 0 0 0
Wiosna 2020 Czwarta Liga Synowie Gmocha 8 4 4 1 0 1
2020 Pierwsza Liga Zimowa Moszna Squad 6 1 3 0 0 0
2020 Czwarta Liga Zimowa Zieloni 9 5 4 0 0 0
Jesień 2019 Pierwsza Liga Moszna Squad 5 0 1 0 0 0
Jesień 2019 Czwarta Liga Synowie Gmocha 3 1 2 0 0 1
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek Walec 9 23 21 0 0 3
2019 Pierwsza Liga Letnia Zielona Polana 6 0 3 0 0 0
2019 Czwarta Liga Letnia Walec 9 12 7 1 0 3
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Zielona Polana 9 4 0 0 1 0
Wiosna 2019 Trzecia Liga Szóstek Walec 9 11 16 0 0 1
2019 Pierwsza Liga Zimowa Zielona Polana 9 0 1 0 0 0
2019 Szósta Liga Zimowa Walec 9 8 8 0 0 1
Jesień 2018 Druga Liga Zielona Polana 6 1 1 0 0 0
Jesień 2018 Trzecia Liga Szóstek Walec 9 18 23 0 0 2
2018 Pierwsza Liga Letnia FC Ursynów 1 0 0 0 0 0
2018 Druga Liga Letnia Zielona Polana 2 0 0 0 0 0
2018 Trzecia Liga Letnia FC Ursynów Oldschool 3 0 0 0 0 0
2018 Czwarta Liga Letnia Walec 3 4 1 0 0 0
Wiosna 2018 Druga Liga Zielona Polana 9 2 1 0 0 0
Wiosna 2018 Trzecia Liga Szóstek Walec 6 15 4 0 0 0
2018 Druga Liga Halowa Zielona Polana 9 4 5 0 0 1
2018 Piąta Liga Halowa FC Ursynów Oldschool 7 3 7 0 0 1
Jesień 2017 Trzecia Liga Zielona Polana 10 4 9 1 0 1
2017 Pierwsza Liga Letnia FC Ursynów 7 1 3 0 0 0
Wiosna 2017 Czwarta Liga Zielona Polana 9 2 9 2 0 1
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 5 1 0 0 0 0
2017 Pierwsza Liga Halowa Zielona Polana 9 2 2 0 0 0
2017 Trzecia Liga Halowa Zielona Polana II 8 1 5 0 0 0
Jesień 2016 Pierwsza Liga Szóstek Zielona Polana 4 2 1 0 0 0
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 0 0 0 0 0 0
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 5 1 0 1 0 1
Wiosna 2014 ZINA Druga Liga Szóstek Synowie Gmocha 2 0 0 0 0 0
2014 Trzecia Liga Halowa Synowie Gmocha 7 9 1 0 0 1
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 9 1 3 0 0 0
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Synowie Gmocha 8 2 2 0 0 0
Wiosna 2013 ZINA Trzecia Liga FC Ursynów Old Stars 7 2 1 0 0 0
Wiosna 2013 ZINA Druga Liga Naturalna Reprezentanci 5 0 2 0 0 0
2013 Druga Liga Halowa FC Ursynów Old Stars 3 1 0 0 0 0
Jesień 2012 ZINA Pierwsza Liga FC Ursynów 2 0 0 0 0 0
Jesień 2012 ZINA Trzecia Liga FC Ursynów Old Stars 9 0 0 0 0 0
Wiosna 2012 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 2 0 0 0 0 0
Jesień 2011 ZINA Pierwsza Liga FC Ursynów 0 0 0 0 0 0
Wiosna 2011 Pierwsza Liga FC Ursynów 1 0 0 0 0 0
Jesień 2010 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 4 0 0 0 0 0
2010 Liga Halowa - Grupa A FC Ursynów 5 7 4 0 0 0
2010 Liga Halowa - Grupa B OKS Służew II 3 2 1 0 0 0
2010 Pierwsza Liga Halowa FC Ursynów 3 2 0 0 0 0
2010 Druga Liga Halowa OKS Służew II 0 0 0 0 0 0
Wiosna 2010 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 11 3 1 0 0 0
Jesień 2009 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 10 4 3 0 0 0
Wiosna 2009 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 7 4 2 1 1 0
Lato 2021 Pierwsza Liga Moszna Squad 6 0 0 1 0 0
Lato 2021 Druga Liga Agil at Agord 1 0 0 0 0 0
Kariera zawodnika 392 215 195 11 2 23
Przebieg kariery
Zawody Sezon Zespół
Wiosna 2022 Pierwsza Liga Wiosna 2022 Moszna Squad
Wiosna 2022 Druga Liga Szóstek Wiosna 2022 Marketing Match
Zima 2022 SuperLiga6 Zima 2022 Moszna Squad
Zima 2022 Piąta Liga Zima 2022 Marketing Match
Jesień 2021 Pierwsza Liga Jesień 2021 Moszna Squad
Jesień 2021 Trzecia Liga Szóstek Jesień 2021 Marketing Match
Wiosna 2021 Pierwsza Liga Wiosna 2021 Moszna Squad
Wiosna 2021 Druga Liga Szóstek Wiosna 2021 Zielona Latarnia
Jesień 2020 Pierwsza Liga Jesień 2020 Moszna Squad
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek Jesień 2020 Synowie Gmocha
2020 Druga Liga Letnia Lato 2020 Synowie Ursynowa
Wiosna 2020 Pierwsza Liga Wiosna 2020 Moszna Squad
Wiosna 2020 Trzecia Liga Wiosna 2020 Walec
Wiosna 2020 Czwarta Liga Wiosna 2020 Synowie Gmocha
2020 Pierwsza Liga Zimowa Zima 2020 Moszna Squad
2020 Czwarta Liga Zimowa Zima 2020 Zieloni
Jesień 2019 Pierwsza Liga Jesień 2019 Moszna Squad
Jesień 2019 Czwarta Liga Jesień 2019 Synowie Gmocha
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek Jesień 2019 Walec
2019 Pierwsza Liga Letnia Lato 2019 Zielona Polana
2019 Czwarta Liga Letnia Lato 2019 Walec
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Wiosna 2019 Zielona Polana
Wiosna 2019 Trzecia Liga Szóstek Wiosna 2019 Walec
2019 Pierwsza Liga Zimowa Zima 2019 Zielona Polana
2019 Szósta Liga Zimowa Zima 2019 Walec
Jesień 2018 Druga Liga Jesień 2018 Zielona Polana
Jesień 2018 Trzecia Liga Szóstek Jesień 2018 Walec
2018 Pierwsza Liga Letnia Lato 2018 FC Ursynów
2018 Druga Liga Letnia Lato 2018 Zielona Polana
2018 Trzecia Liga Letnia Lato 2018 FC Ursynów Oldschool
2018 Czwarta Liga Letnia Lato 2018 Walec
Wiosna 2018 Druga Liga Wiosna 2018 Zielona Polana
Wiosna 2018 Trzecia Liga Szóstek Wiosna 2018 Walec
2018 Druga Liga Halowa Zima 2018 Zielona Polana
2018 Piąta Liga Halowa Zima 2018 FC Ursynów Oldschool
Jesień 2017 Trzecia Liga Jesień 2017 Zielona Polana
2017 Pierwsza Liga Letnia Lato 2017 FC Ursynów
Wiosna 2017 Czwarta Liga Wiosna 2017 Zielona Polana
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2017 Reprezentanci
2017 Pierwsza Liga Halowa Hala 2017 Zielona Polana
2017 Trzecia Liga Halowa Hala 2017 Zielona Polana II
Jesień 2016 Pierwsza Liga Szóstek Jesień 2016 Zielona Polana
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2014 Reprezentanci
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2014 Reprezentanci
Wiosna 2014 ZINA Druga Liga Szóstek Wiosna 2014 Synowie Gmocha
2014 Trzecia Liga Halowa Hala 2014 Synowie Gmocha
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2013 Reprezentanci
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Jesień 2013 Synowie Gmocha
Wiosna 2013 ZINA Trzecia Liga Wiosna 2013 FC Ursynów Old Stars
Wiosna 2013 ZINA Druga Liga Naturalna Wiosna 2013 Reprezentanci
2013 Druga Liga Halowa Hala 2013 FC Ursynów Old Stars
Jesień 2012 ZINA Pierwsza Liga Jesień 2012 FC Ursynów
Jesień 2012 ZINA Trzecia Liga Jesień 2012 FC Ursynów Old Stars
Wiosna 2012 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2012 Reprezentanci
Jesień 2011 ZINA Pierwsza Liga Jesień 2011 FC Ursynów
Wiosna 2011 Pierwsza Liga Wiosna 2011 FC Ursynów
Jesień 2010 Pierwsza Liga Sztuczna Jesień 2010 FC Ursynów
2010 Liga Halowa - Grupa A Hala 2010 FC Ursynów
2010 Liga Halowa - Grupa B Hala 2010 OKS Służew II
2010 Pierwsza Liga Halowa Hala 2010 FC Ursynów
2010 Druga Liga Halowa Hala 2010 OKS Służew II
Wiosna 2010 Pierwsza Liga Sztuczna Wiosna 2010 FC Ursynów
Jesień 2009 Pierwsza Liga Sztuczna Jesień 2009 FC Ursynów
Wiosna 2009 Pierwsza Liga Sztuczna Wiosna 2009 FC Ursynów
Lato 2021 Pierwsza Liga Lato 2021 Moszna Squad
Lato 2021 Druga Liga Lato 2021 Agil at Agord
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Hermes 9 25
2 Gladiatorzy 9 21
3 Chemik Bemowo 9 20
4 Dynamo 9 17
5 Altus 9 16
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Civas 9 27
2 Defenders 9 21
3 FC Hermes II 9 19
4 Old United 9 16
5 BKS 04 Górki 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Agil at Agord 9 22
2 Legion 9 21
3 Drink Men 9 17
4 Szczęki Szczęśliwice 9 16
5 KS Na Pełnej 9 14
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Blancos 9 21
2 Kristal 9 19
3 Chlejsy FC 9 16
4 TK Ubezpeczenia 9 15
5 Energetyk 9 13
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Zielony Stolik 9 19
3 Abnegat 9 18
4 Nie Ma Mocnych 9 15
5 FC Kazubów 9 14
Tabela 6 liga
# Zespół M Pkt
1 Warszawa Utd 9 25
2 FC Stała Gwardia 9 24
3 FC Buch 9 16
4 TS Kopernik 9 14
5 Le Cabaret 9 13
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 10 30
2 In-Plus Pojemna Halina 10 21
3 eXc Mobile Ochota 10 18
4 SS Cyrkulatka 10 12
5 FK Almaz 10 12
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 9 24
2 FC NaNkacu 10 18
3 All4One 9 18
4 Bad Boys Zielonki 10 15
5 FC Zielony Alkobus 10 15
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw Team 9 21
2 La Zabava 9 20
3 Last Dance 9 19
4 Gramy Swoje 9 16
5 Powiew Czarnobyla 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 East Crew 9 27
2 Moonfox 9 21
3 Miód Malina 9 16
4 Sparta 9 16
5 Semper Victoria 9 13
Tabela 4 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Zofijki FC 9 24
2 FC Kanwa 9 19
3 Szybki Shot 9 18
4 KTS Chimera 9 16
5 Zespół R 9 14
Sponsorzy
Partnerzy