( 3 : 1 )
Wiosna 2024 - Totalbet 3. Liga 6x6
  • niedziela, 23 czerwiec 2024
  • 16:10

143' Jarek Ostas FC Bemowska Ekipa
130' Tomasz Kasprzak FC Bemowska Ekipa
127' Tomasz Kasprzak FC Bemowska Ekipa
116' Emil Gadomski FC Bemowska Ekipa
114' Tomasz Kasprzak FC Bemowska Ekipa
107' Tomasz Kasprzak FC Bemowska Ekipa
149' Yassine Ifguisse Maghreb United
148' Omar Khlifi Maghreb United
147' Yassine Ifguisse Maghreb United
131' Younes Moufid Maghreb United
117' Omar Khlifi Maghreb United
143' Emil Gadomski FC Bemowska Ekipa
127' Emil Gadomski FC Bemowska Ekipa
114' Emil Gadomski FC Bemowska Ekipa
131' Jalil Boulaq Maghreb United
117' Jalil Boulaq Maghreb United
1Tomasz Kasprzak FC Bemowska Ekipa

Mecz pomiędzy FC Bemowska Ekipą a Maghreb United rozpoczął się nieco ospale, głównie dlatego, że zawodnicy starali się rozgrywać piłkę bezpiecznie i mądrze, wykorzystując całą szerokość boiska. Obie drużyny starały się unikać błędów i grać spokojnie, ale to gospodarze pierwsi postanowili podkręcić tempo. Wyprowadzając akcję za akcją, w końcu Tomasz Kasprzak otworzył wynik meczu, co dodało pewności drużynie Ekipie. Od momentu pierwszego gola, BE ewidentnie złapała rytm. Tomasz Kasprzak i Emil Gadomski tworzyli dynamiczny duet, który raz za razem zagrażał bramce przeciwników. Gadomski, swoimi precyzyjnymi podaniami i doskonałym wyczuciem gry, wspierał Kasprzaka, który pewnie kończył akcje. Gospodarze zdominowali środek pola, a ich obrona skutecznie neutralizowała wszelkie próby ataków Maghreb United. Goście, pomimo starań, mieli trudność z przebiciem się przez solidną defensywę gospodarzy. Jednak w jednej z nielicznych akcji ofensywnych, Omar Khlifi zdołał zdobyć bramkę, co dało nadzieję jego drużynie. Niemniej jednak, Ekipa nie zwolniła tempa i kontynuowała swoją ofensywną grę. Gadomski i Kasprzak nadal współpracowali na najwyższym poziomie, co pozwoliło na zwiększenie prowadzenia. W pewnym momencie meczu wydawało się, że Maghreb United nie ma szans na odwrócenie losów spotkania. Przez większość drugiej połowy byli zamknięci na własnej połowie, a każda próba wyprowadzenia kontrataku kończyła się niepowodzeniem. Gospodarze, zdominowali mecz, kontrolując tempo gry i tworząc kolejne groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Jednak w 43. minucie wydarzyło się coś niespodziewanego. Maghreb United, jakby z nową energią, zaczęli atakować z większą determinacją. Wyglądało to, jakby na boisku pojawiła się zupełnie inna drużyna. Zaczęli szybko przemieszczać się po boisku, precyzyjnie podając piłkę i wywierając presję na obronie gospodarzy. Ta nagła zmiana tempa była dla Ekipy zaskoczeniem. Ostatnie siedem minut meczu było niezwykle intensywne. Maghreb United rzucili się w szaloną pogoń za wynikiem, strzelając kolejne bramki i zmniejszając różnicę punktową. W tym okresie Omar Khlifi wyróżniał się swoimi dynamicznymi atakami i skutecznością pod bramką przeciwnika. Gospodarze, zaskoczeni takim obrotem spraw, starali się bronić, ale ich przewaga zaczęła topnieć. Gdyby mecz potrwał 2-3 minuty dłużej, najprawdopodobniej to goście cieszyliby się z wygranej. Ostatecznie, z ostatnim gwizdkiem sędziego, wynik zatrzymał się na 6:5 dla FC Bemowskiej Ekipy. Pomimo dramatycznej końcówki, gospodarze zdołali utrzymać prowadzenie i zwyciężyć w tym emocjonującym spotkaniu. Maghreb United pokazał jednak, że nie można ich lekceważyć, a ich determinacja i walka do końca zasługują na uznanie.