Jesień 2023 - Totalbet 10. Liga 6x6
Kolejka 10
  • niedziela, 26 listopad 2023
  • 17:00

150' Patryk Wójcik Cool Team II
144' Przemysław Sasin Cool Team II
137' Cezary Kuk Cool Team II
135' Cezary Kuk Cool Team II
124' Cezary Kuk Cool Team II
122' Cezary Kuk Cool Team II
115' Cezary Kuk Cool Team II
120' Dawid Wnuczak Ikeros Kielianos F.C
117' Dawid Wnuczak Ikeros Kielianos F.C
110' Dawid Wnuczak Ikeros Kielianos F.C
105' Dawid Kuska Ikeros Kielianos F.C
150' Cezary Kuk Cool Team II
144' Dominik Kiełczykowski Cool Team II
137' Oskar Partyka Cool Team II
135' Przemysław Sasin Cool Team II
124' Andrzej Krawczyk Cool Team II
122' Andrzej Krawczyk Cool Team II
115' Przemysław Sasin Cool Team II
110' Karol Borkowski Ikeros Kielianos F.C
105' Dawid Wnuczak Ikeros Kielianos F.C
1Cezary Kuk Cool Team II

O godzinie 17:00 pod balonem na sektorze „D” rozpoczęła się rywalizacja drużyn Cool Team II i Ikeros Kielianos F.C. Zmęczenie ekipy Gospodarzy, którzy grali trzeci mecz pod rząd, dawało się we znaki, gdy już po 5 minutach piłka wylądowała pod nogami napastnika Gości, który doskonale wykończył swoją sytuację i dał prowadzenie IKFC. Po kolejnych 5 minutach wynik na 2:0 podwyższył Dawid Wnuczak po asyście kolegi z zespołu. W 15 minucie CT2 udało się wykorzystać sytuację  i swoją pierwszą bramkę w meczu ustrzelił Cezary Kuk. Ekipa Gości nie chciała pozostawić złudzeń kto w tamtym momencie był lepszy na boisku i w 17 i 20 minucie Dawid 2 raz trafił do bramki CT2 kompletując tym samym hattricka.  W tamtym momencie cos przestawiło się w zespole Gospodarzy, którzy rozpoczęli oblężenie bramki IKFC trwające do samego końca meczu. przed przerwą udało się im obniżyć stratę o 2 bramki i na przerwę schodzili przy wyniku 3:4 dla Ikeros. Druga połowa zaczęła się trochę wolniej niż pierwsza skończyła, natomiast tempo znów podniosło się w 35 minucie, kiedy to po rajdzie bramkarza przez całe boisko do bramki Gości ponownie trafił Cezary. To nie był jednak koniec jego strzelania w dniu dzisiejszym, bo już 2 minuty później ustalił wynik spotkania na 5:4 dla Cool Team II, a sam ustrzelił aż 5 bramek. Bezradność IKFC wykorzystali ponownie Przemysław Sasin i Patryk Wójcik, który swoją bramką w ostatnich sekundach zakończył mecz wynikiem 7:4.