( 1 : 1 )
Lato 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • wtorek, 11 lipiec 2023
  • 21:15

106' Dawid Biskup GKS Tachimetr Warszawa
106' Adam Nestorowicz GKS Tachimetr Warszawa
1Dawid Biskup GKS Tachimetr Warszawa
1Piotr Chlebus Reytan
1Alvaro Barber Reytan

Po pierwszej kolejce spotkań, jako faworyt pojedynku pomiędzy GKS Tachimetrem Warszawa, a Reytanem występowali nominalni goście. Nie oznaczało to jednak, że zwycięstwo miało przyjść gładko i przyjemnie. Wszak dobrze wiemy, ile kłopotów przeciwnikom potrafią sprawić gospodarze, gdy mają swój dzień. Drużyna Reytana w ostatnim czasie prezentowała się coraz solidniej w biznesowych rozgrywkach szóstek i również dlatego spodziewaliśmy się, że będzie w stanie zgarnąć komplet punktów. Pierwsza połowa rozpoczęła się obiecująco. Obie drużyny dość szybko trafiły po jednym razie. Jako pierwszy bramkę zdobył Paweł Zarzycki, a chwilę później odpowiedział mu Dawid Biskup. Wydawało się, że obejrzymy otwarty, ofensywny pojedynek, jednak w kolejnych minutach oba zespoły nienagannie wywiązywały się z zadań defensywnych. Solidność to z pewnością jest cecha, która łączy oba zespoły, nie tylko podczas bezpośredniego pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Drugą część bardzo efektownie otworzył Reytan. Z rzutu rożnego dośrodkował Ioseb Otskheli, a soczystym uderzeniem ze „szczupaka” bramkarza pokonał Piotr Chlebus. To trafienie zdecydowanie może kandydować do gola kolejki. W kolejnych minutach GKS Tachimetr próbował naruszyć defensywę przeciwnika, ale robił to bezskutecznie. Swoje „trzy grosze” dorzucił bramkarz Reytana, Stefan Necula, który bardzo pewnie odbijał uderzenia zawodników GKS-u. Ostateczny cios zadał Alvaro Barber w 36. minucie wykańczając niełatwe podanie przed bramkę. Tym samym Reytan wygrał zacięty pojedynek 1:3 i może się pochwalić kompletem punktów po dwóch kolejkach. GKS Tachimetr Warszawa z kolei, po całkiem niezłym meczu, pozostaje z zerowym dorobkiem punktowym i przede wszystkim musi pomyśleć, jak poprawić grę w ofensywie.