( 3 : 1 )
Zima 2023 - 2. Liga
  • niedziela, 12 luty 2023
  • 17:05

142' Igor Petlyak FC Energia
137' Oleksandr Yakubiak FC Energia
131' Igor Petlyak FC Energia
130' Igor Petlyak FC Energia
121' Aidyn Yessaly FC Energia
105' Heorhii Parnytskyi FC Energia
104' Volodymyr Slobozheniuk FC Energia
145' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
133' Stanisław Kędzierski Gramy Czasami
132' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
113' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
142' Oleksandr Yakubiak FC Energia
137' Aidyn Yessaly FC Energia
131' Aidyn Yessaly FC Energia
130' Aidyn Yessaly FC Energia
121' Artur Petrov FC Energia
105' Igor Petlyak FC Energia
132' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
113' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
1Aidyn Yessaly FC Energia

O godzinie 18 doszło do starcia w drogiej klasie rozgrywkowej, gdzie na placu mieliśmy przyjemność oglądać poczynania drużyn FC Energia vs Gramy Czasami. W spotkanie dobrze weszli Gospodarze, którzy szybko rozpoczęli strzelanie, a rozpoczął je w 4 minucie V. Slobozhe po pewnym uderzeniu. Odrazu po tym zdarzeniu Energia poszła za ciosem i zaledwie minutę później byliśmy świadkami kolejnego trafienia, gdzie tym razem do siatki trafiał H.Pernyskyi. Gramy czasami nie zamierzali stać w cieniu i cały czas szukali sposobu na pokonanie rywali, aczkolwiek sporo z nich marnowali. Pierwsze trafienie przypadło Gością dopiero po 13 minutach gry w tedy sprawę w swoję ręce postanowił wziąć Krzysztof Fejcher, który wykorzystał dobre podanie Krzysztofa Sobolewskiego. Po tym fakcie mogło się wydawać, że Goście w końcu się przełamią i zaczną odrabiać straty, jednak znów w końcówce do głosu doszli rywale i zawodnicy opuszczali plac po pierwszych 25 minutach przy stanie 3:1. Po zmianie stron dobra jakość gry cały czas towarzyszyła zawodnikom w żółtych strojach, a dzięki temu zdołali wyjść na cztero bramkową przewagę. Dopiero po tym fakcie goście zaczęli po mału się przełamywać i w 32 minucie pięknym lobem popisał się Krzysztof Fejcher, a minutę później na listę strzelców wpisał się Stanisław Kędzierski. Mimo wszelkich starań Gości rywale nie zamierzali odpuszczać i chwilę po tym zdarzeniu ponownie odskoczyli przeciwnikom. Końcówkę spotkania zdecydowanie zdominowała drużyna Gospodarzy, która pewnie wykorzystała swoje sytuacje co finalnie zakończyło się aż czterobramkową przewagą, a końcowy rezultat brzmiał 8:4.