( 1 : 2 )
Zima 2023 - SuperLiga6
  • niedziela, 29 styczeń 2023
  • 20:00

142' Vitalij Yakovenko FC Otamany II
141' Borys Ostapenko FC Otamany II
118' Borys Ostapenko FC Otamany II
129' Bartosz Januszewski Gladiatorzy Eternis
128' Bartosz Januszewski Gladiatorzy Eternis
127' Bartosz Januszewski Gladiatorzy Eternis
119' Mikołaj Wysocki Gladiatorzy Eternis
112' Adrian Giżyński Gladiatorzy Eternis
142' Borys Ostapenko FC Otamany II
141' Egor Boyko FC Otamany II
128' Damian Górka Gladiatorzy Eternis
127' Mikołaj Wysocki Gladiatorzy Eternis
119' Damian Zalewski Gladiatorzy Eternis
112' Mikołaj Wysocki Gladiatorzy Eternis
1Bartosz Januszewski Gladiatorzy Eternis

O 20:00 na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11 mieliśmy wyjątkowe spotkanie. Dynamo mierzyło się z Gladiatorami, a na to spotkanie pierwszy raz od dłuższego czasu pojawiła się kamera i mieliśmy transmisje LIVE. Pierwsze minuty były dość spokojne. Obie ekipy chciały wyczuć słabe punkty rywala i zobaczyć w jakiej dziś formie jest rywal. Pierwsi swoją okazje wykorzystali goście Mikołaj Wysocki wypatrzył wybiegającego Adriana Gizynskiego, który pewnie wykorzystał dogodna sytuacje. Na odpowiedz gospodarzy nie musieliśmy długi czekać. Już 6 minut później kapitalnym strzałem zza pola karnego, który odbił się od poprzeczki popisał się Borys Ostapenko. Minutę później to ponownie goście wyszli na prowadzenie, a autorem trafienia został Mikołaj Wysocki. Do przerwy utrzymał się rezultat 2:1. Po zmianie stron mieliśmy dominację ze strony Gladiatorów. Dokładniej Bartosza Januszewskiego, który skompletował hattricka w ciągu dwóch minut. Trafił w 27, 28 i 29 minucie tym samym zapewnił swojej ekipie dość spokojna przewagę. Była to aż za spokojna przewaga, gdyż gracze w żółtych trykotach lekko się rozluźnili i stracili dwie szybkie bramki w 41 i 42 minucie autorstwa Borysa Ostapenko i Vitalija Yakovenko. Mimo ciągłej gonitwy Dynamo za wywalczeniem chociaż jednego punktu wynik się utrzymał i to goście cieszyli się z 3 punktów tego wieczoru.