( 4 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 5. Liga 6x6

136' Tu Uong FC Marina
117' Duy Vu FC Marina
114' Michał Ninh FC Marina
106' Trung Bui FC Marina
105' Thien FC Marina
145' Daniel Dzięgielewski Mamy Problemy Zdrowotne
140' Daniel Dzięgielewski Mamy Problemy Zdrowotne
129' Łukasz Świercz Mamy Problemy Zdrowotne
106' Daniel Dzięgielewski Mamy Problemy Zdrowotne
136' Thien FC Marina
105' Trung Bui FC Marina
140' Łukasz Świercz Mamy Problemy Zdrowotne
129' Filip Skrzęta Mamy Problemy Zdrowotne
106' Michał Śliwiński Mamy Problemy Zdrowotne
1Daniel Dzięgielewski Mamy Problemy Zdrowotne

W meczu piątej ligi szóstek zmierzyły się dwa zespoły ze środka tabeli FC KBDB z Mamy Problemy zdrowotne. Dla obu drużyn był to ważny mecz w kontekście walki o zbliżenie się do podium ligowego. Spotkanie już w piątej minucie otworzyli gospodarze po pięknym strzale pomocnika po ziemi obok bramkarza. Minutę później FC KBDB podwyższyło wynik już na 2 : 0 , jednak po kilkunastu sekundach goście strzelili swoją pierwszą bramkę w tym meczu po mocnym uderzeniu obok słupka Daniela Dzięgielewskiego. Po kilku minutach walki w środku pola gospodarze rozgrywają szybką akcję pod polem karnym przeciwnika i zdobywają bramkę już na 3 : 1. FC KBDB złapało wiatr w żagle i z dużą pewnością zdobywają bramkę  na 4:1 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Po rozpoczęciu drugiej połowy goście trafiają w 29 minucie meczu po silnym uderzeniu pod poprzeczkę Łukasza Świerszcza. Po 7 minutach gry gospodarze odpowiadają, strzelając już piątą bramkę w tym spotkaniu. Wraz z upływem czasu goście zaczęli jeszcze bardziej atakować i po dwóch bramkach Daniela Dzięgielewskiego zbliżyli się na różnicę jednej bramki do gospodarzy, jednak nie potrafili już zdobyć wyrównującej bramki i mecz skończył się wynikiem 5:4 dla FC KBDB. Dzięki temu zwycięstwie plasują się na piątej pozycji , zaś zespół gości na szóstej.