( 1 : 3 )
Jesień 2023 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • niedziela, 08 październik 2023
  • 12:00

133' Kamil Skowroński Wariaty Kuchara
131' Kamil Skowroński Wariaty Kuchara
104' Bartłomiej Kochman Wariaty Kuchara
145' Maksim Khikhol Team Ivulin Exile
142' Siarhiej Mikałajenka Team Ivulin Exile
140' Hierman Rutkouski Team Ivulin Exile
125' Antoś Łahviniec Team Ivulin Exile
122' Maksim Khikhol Team Ivulin Exile
107' Maksim Duduk Team Ivulin Exile
133' Maciej Baranowski Wariaty Kuchara
131' Maciej Baranowski Wariaty Kuchara
104' Kamil Skowroński Wariaty Kuchara
145' Siarhiej Mikałajenka Team Ivulin Exile
142' Hierman Rutkouski Team Ivulin Exile
140' Antoś Łahviniec Team Ivulin Exile
125' Vadim Sharapau Team Ivulin Exile
122' Hierman Rutkouski Team Ivulin Exile
1Maxim Savoska Team Ivulin Exile
1Antoś Łahviniec Team Ivulin Exile

W rywalizacji Wariatów Kuchara z Team Ivulin Exile w ramach rozgrywek Trzeciej Ligi Siódemek spodziewaliśmy się zaciętego boju. I tak też było w istocie. Nieco odważniej zaczęli goście, ale to WK po udanej kontrze wykończonej przez Bartłomieja Kochmana wyszli na 1:0. W 7 minucie mieliśmy już jednak 1:1. Po centrze z rożnego Maksim Dudek na raty, ale skutecznie, doprowadził do remisu. Ten stan utrzymywał się aż do 22 minuty. Wówczas Hierman Rutkouski ładnie poszedł na przebój, wycofał do Maksima Khikola, a ten z bliska umieścił futbolówkę w sieci. A tuż przed przerwą TIE po świetnym strzale w długi słupek Antosia Łahvińca podwyższyli na 1:3. Po zmianie stron do pracy wzięli się gospodarze. W 31 minucie fantastycznym rajdem popisał się Maciej Baranowski, który podał do Kamila Skowrońskiego, a ten zmniejszył straty na 2:3. Nie minęło 120 sekund, gdy ten sam duet doprowadził do wyrównania i zrobiło nam się nagle 3:3. Lecz to zadziałało pozytywnie na komandę rodem z Białorusi. W 40 minucie najlepszy na murawie Łahviniec poleciał skrzydłem niczym Gareth Bale, po czym wypatrzył Rutkouskiego, a ten uderzył w długi róg i było już 3:4. Po chwili Rutkouski wypatrzył Siarhieja Mikałajenkę, a ten podwyższył na 3:5. Po kolejnej minucie goście za sprawą Khinkola zadali ostatni cios i finalnie skończyło się na 3:6. Team Ivulin Exile, nie bez problemów, ale pokonał Wariaty i utrzymał się w ścisłym topie tabeli.