Lato 2022 - 1. Liga 7x7
  • czwartek, 04 sierpień 2022
  • 20:30

140' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
139' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
118' Kamil Modzelewski eXc Mobile Ochota
136' Michał Kielak Zmarnowani Juniorzy
133' Bartek Gwóźdź Zmarnowani Juniorzy
132' Filip Błoński Zmarnowani Juniorzy
129' Marek Rzepak Zmarnowani Juniorzy
120' Michał Kielak Zmarnowani Juniorzy
114' Michał Kielak Zmarnowani Juniorzy
111' Bartosz Tula Zmarnowani Juniorzy
107' Bartosz Tula Zmarnowani Juniorzy
140' Dawid Brewczyński eXc Mobile Ochota
118' Dawid Brewczyński eXc Mobile Ochota
137' Marek Rzepak Zmarnowani Juniorzy
120' Michał Dryński Zmarnowani Juniorzy
114' Kamil Kuczewski Zmarnowani Juniorzy
107' Michał Dryński Zmarnowani Juniorzy
1Michał Kielak Zmarnowani Juniorzy

Spotkanie w 1.Lidze Letniej zapowiadało się bardzo interesująco. Na przeciw siebie stanęły drużyna Mistrzów Polski, eXc Mobile Ochota oraz Zmarnowani Juniorzy. Początkowa faza gry była dość spokojna, kilka pojedynczych akcji z obu stron, które jednak nie kończyły się nawet groźnymi strzałami. W 7 minucie piłkę pod nogi otrzymał Bartek Tula, który mocno przyłożył z dystansu w dolny róg bramki. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył rezultat na 2:0 po indywidualnym błędzie jednego z zawodników Ochoty. Jednak gościom było mało. W 14 minucie Filip Błoński wypatrzył Michała Kielaka, który wbiegał w pole karne, a ten bez zastanowienia wykończył sytuację. W 18 minucie nastąpił lekki przebłysk zawodników gospodarzy. Filip Szewczyk minął jednego z rywali i znalazł się na środku boiska, następnie wypatrzył Dawida Brewczyńskiego, stojącego między formacjami, a ten idealnym podaniem wyłożył piłkę Kamilowi Modzelewskiemu, który w takich sytuacjach się nie myli. Do przerwy to kolejne cios zadała drużyna gości zapewniając sobie 3 bramkowe prowadzenie przed wyjściem na drugą część spotkania. W drugiej połowie po stracie pierwszego gola przez ekipę ochoty, której ewidentnie ten mecz nie ułożył się tak jak chcieli. W ich szeregi wdarła się nerwowość, która zamknęła im drogę na jakikolwiek powrót w tym meczu. Do końca spotkania goście trafili jeszcze trzy razy do siatki, przy czym gospodarzom udało się to tylko dwukrotnie i mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Zmarnowanych Juniorów 8:3.