( 0 : 2 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga
  • sobota, 10 październik 2020
  • 08:00

149' Michał Burzyński Moszna Squad
127' Michał Głębocki Moszna Squad
119' Michał Głębocki Moszna Squad
114' Michał Głębocki Moszna Squad
106' Michał Głębocki Moszna Squad
149' Damian Metryka Moszna Squad
127' Michał Burzyński Moszna Squad
119' Bartek Adamiak Moszna Squad
146' Damian Metryka Moszna Squad
1Michał Głębocki Moszna Squad

W ostatniej chwili do kalendarze najwyższego szczebla ligi siódemek przy Obrońców Tobruku 11 wskoczył zaległy mecz Argentina FC kontra Moszna Squad. Oczywiście faworytami byli nominalni goście, którzy w tej edycji zdążyli wygrać już dwa starcia, podczas gdy rywal w swoim jedynym występie musiał uznać wyższość lidera. To jednak postawa „Błękitno-białych” w starciu z Dynamo, sprawiła, że w tej potyczce spodziewaliśmy się twardej, zaciętej rywalizacji. Rzeczywiście tak to wyglądało, ale Moszna miała w składzie świetne dysponowanego z przodu Michała Głębockiego oraz czyszczących wszystko z tyłu Mateusza Piziorskiego oraz Michała Szymborskiego. Pierwszy dał Mosznie dwubrakowe prowadzenie do przerwy, trafiając w szóstej i dziewiętnastej minucie. Mało tego trzy minuty po zmianie stron popularny „Głębo” miał już na koncie hattricka. Waleczności i zaangażowania gospodarzom nie można odmówić, ale z tak dysponowaną defensywą rywala nie mieli za dużo do powiedzenia. Kropkę nad i postawił kapitan gości, Michał Burzyński, przypieczętowując pewnie zwycięstwo Moszna Squadu 4:0.