( 2 : 6 )
Zima 2023 - 10. Liga
  • niedziela, 19 luty 2023
  • 19:00

147' Łukasz Śledziecki Hiszpański Galeon
145' Łukasz Śledziecki Hiszpański Galeon
138' Magnus Michalski Hiszpański Galeon
125' Damian Szumigaj Hiszpański Galeon
121' Norbert Skrzecz Hiszpański Galeon
113' Damian Szumigaj Hiszpański Galeon
108' Damian Szumigaj Hiszpański Galeon
106' Mateusz Górski Hiszpański Galeon
149' Robert Yesayan FC Yelonki
144' Piotr Zaręba FC Yelonki
122' Robert Yesayan FC Yelonki
147' Witold Podgórski Hiszpański Galeon
145' Jacek Fijałek Hiszpański Galeon
138' Mateusz Górski Hiszpański Galeon
125' Witold Podgórski Hiszpański Galeon
121' Jacek Fijałek Hiszpański Galeon
118' Adam Tyrakowski Hiszpański Galeon
113' Daniel Waszczyk Hiszpański Galeon
106' Łukasz Śledziecki Hiszpański Galeon
1Damian Szumigaj Hiszpański Galeon

O 19:00 na boisku „A” doszło do starcia pomiędzy Fc Yelonkami i Hiszpańskim Galeonem. Na otwarcie wyniku mieliśmy bramkę stadiony świata w wykonaniu Sebastiana Małczyńskiego, który uderzył polkę z rzutu wolnego w samo okienko bramki. Chwile później goście przejęli inicjatywę i po dwóch szybkich trafieniach z 6 i 8 minuty objęli prowadzenie. Autorami goli byli Mateusz Górski i Damian Szumigaj. Kolejne minuty należały do przyjezdnych. Najpierw do siatki w 13 minucie trafił Szumigaj. Tym samym skompletował w tym spotkaniu już dublet. Pięć minut później po wysokim odbiorze i indywidualnej akcji na 1:4 podwyższył Adam Tyrakowski. To nie był jednak koniec trafień w tej polowe. Najpierw gracze Hiszpańskiego Galeona rozklepali obronę rywali, a akcje wykończył Norbert Skrzecz. Chwile później mocną piłkę w pole karne wgrał Robert Yesayan. W szesnastce idealnie odnalazł się Mateusz Kowalik i mieliśmy 2:5. Jeszcze przed przerwa hattricka skompletował Szumigaj. Tym samym pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 2:6. Druga odsłona zaczęła się od spokojnej gry w środku pola i kilku niewykorzystanych sytuacji. Pierwsze trafienie w drugiej połowie obejrzeliśmy dopiero w 38 minucie, gdy Mateusz Górski wycofał na jedenasty metr, a Magnus Michalski huknął pod poprzeczkę i mieliśmy 2:7. W końcówce spotkania mieliśmy szybka wymianę ciosów. W 44 minucie Tomasz Szafranek trafił dla Yelonek. Chwile później z jedenastego metra do siatki trafił Śledzicki, który minutę później zrobił dokładnie to samo z podobnej pozycji. W 49 minucie wynik na 4:9 ustalił Sebastian Małczynski.