( 0 : 4 )
Zima 2023 - SuperLiga6
  • niedziela, 19 luty 2023
  • 21:00

146' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
141' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
136' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
147' Damian Górka Gladiatorzy Eternis
128' Damian Górka Gladiatorzy Eternis
122' Michał Kielak Gladiatorzy Eternis
121' Michał Kielak Gladiatorzy Eternis
109' Damian Górka Gladiatorzy Eternis
105' Michał Kielak Gladiatorzy Eternis
146' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
141' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
136' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
147' Adrian Giżyński Gladiatorzy Eternis
128' Damian Stolarczyk Gladiatorzy Eternis
122' Adrian Giżyński Gladiatorzy Eternis
109' Michał Kielak Gladiatorzy Eternis
105' Damian Górka Gladiatorzy Eternis
1Maciej Dylewski eXc Mobile Ochota
1Damian Górka Gladiatorzy Eternis

O 21:00 na boisku przy ul.Obrońcców Tobruku 11 odbywał się prawdziwy hit 7 kolejki Ligi Bemowskiej. Exc Mobile Ochota podejmowała Gladiatorów. Już w 5 minucie miełiśmy otwarcie wyniku. Damian Górka zagrał do niekrytego Michała Kielaka, który mocnym strzałem wyprowadził goścci na prowadzenie.Cztery minuty później role się zamieniły. Tym razem Kielak zagrywał do Górki i po niecałych 10 minutach gry mieliśmy 0:2. Kolejny fragment gry przeniósł się w środkową strefę boiska. Mieliśmy dużo fauli i kilka okazji dla obu ekip. Żadna z nich nie mogła jednak postawić kropki na "i" w końcowej strefie boiska. Na kolejne trafienie czekaliśmy do 21 minuty, gdy dwóch graczy Ochoty złapało w kleszcze Kielaka, który sprytnie to wykorzytsał i sędzia musiał podyktować jedenastkę. Jeszcze przed przerwą Kielak skompletował hattricka po wysokim odbiorze. tym samym do przerwy mieliśmy 0:4. Po zmianie stron gospodarze się trochę przebudzili, ale i tak to oni pierwsi stracili bramkę Damian Stolarczyk zagrał do Górki, ktory pewnie trafił na 0:5. Gospodarze cały czas wierzyli, ze mogą dogonić rywali. Zaczęli graćć z lotnym bramkarzem, co bardzo ułatwiło im konstruowanie ataków. W 36 minucccie Sebastian Dąbrowski wypatrzył dobrze ustawionego w polu karnym Kamila Jurgę, który trafił na 1:5. Kilka minut poźniej Krystian Nowakowski zagrał do Damiana Patoki, który obrócił sie z rywalem na plecach i wbił drugie oczko na konto Ochoty. Gospodarze nie zwalniali tempa. W 46 minucie Dąbrowski kapitalnie uderzył z dystansu. Bramkarz mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do siatki. Mielismy zatem 3:5 na kilka minut do zakończenia spotkania. Wszystkie siły rzuconę do ataku przez gospodarzy musiały wkońcu ponieśc konsekwencję. Tak stało sie w 47 minucie. Goście przeprowadzili szybką kontrę i Gorka ustalił wynik spotkania na 3:6.