( 2 : 2 )
Jesień 2021 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 03 październik 2021
  • 16:00

145' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
139' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
118' Maciej Lewandowski Chłopcy do bicia
111' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
149' Marcin Siniarski Teraz Kolska
148' Marcin Siniarski Teraz Kolska
146' Marcin Siniarski Teraz Kolska
136' Marcin Siniarski Teraz Kolska
135' Michał Salamończyk Teraz Kolska
134' Paweł Popow Teraz Kolska
131' Paweł Popow Teraz Kolska
129' Marcin Siniarski Teraz Kolska
128' Jacek Tarasiuk Teraz Kolska
123' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
109' Łuksz Sałkiewicz Teraz Kolska
137' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
134' Maciej Szymański Chłopcy do bicia
118' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
111' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
149' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
148' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
136' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
135' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
131' Paweł Trzepizur Teraz Kolska
129' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
123' Paweł Popow Teraz Kolska
109' Paweł Trzepizur Teraz Kolska
1Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska

W konfrontacji Chłopców do bicia i Teraz Kolskiej w ramach Trzeciej Ligi Szóstek w pierwszej części oglądaliśmy wyrównane widowisko. Na premierowe trafienie musieliśmy czekać do 9 minuty, gdy po ładnej kontrze nominalni goście wyszli na prowadzenie 0:1 po uderzeniu Łukasza Sałkiewicza. W odpowiedzi szybko wyrównał Patryk Osowski, a w 18 min ten sam zawodnik sprytnie rozegrał rzut wolny, po którym drogę do siatki znalazł Maciej Lewandowski. Chwilę później Kolska miała szansę na remis, ale z karnego spudłował Paweł Popow. Co jednak nie załamało tego zawodnika. W 23 minucie Popow świetnie podał do Pawła Chrabonszcza i na przerwę schodziliśmy przy stanie 2:2. Po zmianie stron Bartek Balik i spółka zagrali prawdziwy koncert. Już w 28 minucie pięknym strzałem z powietrza zza pola karnego popisał się Jacek Tarasiuk, po niespełna 60 sekundach na 2:4 podwyższył Marcin Siniarski, a gdy do końca spotkania był nieco ponad kwadrans Popow wykorzystał zagranie z rożnego od Pawła Trzepizura, czym w pełni zrewanżował się za zmarnowanie karnego. Następnie do pracy wziął się duet Chrabonszcz i Siniarski. Ten pierwszy podawał, ten drugi strzelał i w efekcie TK zdobyli tych goli jeszcze sześć do końca spotkania. Cdb zaś mieli w drugiej odsłonie przebłyski, głównie za sprawą Mariusza Dudzika, ale to było za mało na świetnie dysponowanych rywali i finalnie zakończyliśmy to widowisko wynikiem 5:11. Teraz Kolska po przerwie zagrała naprawdę kapitalnie i aż trudno uwierzyć, że przed tą kolejką mieli ledwie jedno oczko. Jeszcze mniej, bo zero punktów, ma na koncie drużyna Chłopców do bicia i trzeba przyznać, że póki co to największe rozczarowanie tej jesieni. Z takim potencjałem widzieliśmy ich na szczycie ligowej stawki, tymczasem Cdb okupują ostatnie miejsce w tabeli.