( 0 : 6 )
Zima 2024 - 15.Liga
  • sobota, 20 styczeń 2024
  • 13:00

146' Jacek Fijałek Hiszpański Galeon
138' Jacek Fijałek Hiszpański Galeon
138' Witold Podgórski Hiszpański Galeon
132' Yra Lunio Hiszpański Galeon
149' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
147' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
130' Wiktor Kluskiewicz Marchewki Zagłady II
126' Mateusz Nyśk Marchewki Zagłady II
125' Justyn Król Marchewki Zagłady II
125' Wiktor Kluskiewicz Marchewki Zagłady II
124' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady II
121' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
117' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
101' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
132' Jacek Fijałek Hiszpański Galeon
149' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady II
147' Wiktor Kluskiewicz Marchewki Zagłady II
130' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
126' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
125' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
121' Dawid Lubiński Marchewki Zagłady II
117' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady II
101' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady II
1Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II

O godzinie 13:00 doszło do starcia pomiędzy drużynami Hiszpański Galeon i Marchewki Zagłady II. Lepiej w to spotkanie weszła drużyna gości, zdobywając bramkę już w 1. minucie, po akcji Mateusza Gajdy i Sebastiana Jakóbczyka. W kolejnych minutach meczu Marchewki kontynuowały swoją ofensywną grę ale zabrakło skuteczności w kończeniu akcji. Dopiero w 17. minucie duet Gajda- Jakóbczyk stworzyli okazję na bramkę na 0:2. W 21. minucie Dawid Labiński, znalazł dobrze ustawionego Konrada Dobrowolskiego, a ten bez problemu pokonał bramkarza. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy goście zdobyli jeszcze dwie bramki. W 25. minucie podanie Dobrowolskiego wykorzystał Wiktor Kluskiewicz, a kilka sekund później Justyn Król skorzystał z asysty Kluskiewicza i do przerwy Marchewki prowadziły aż 0:6. W drugiej odsłonie meczu, przebieg gry znacząco nie uległ zmianie. Już w 26. minucie Mateusz Nyśk wykorzystał podanie Jakóbczyka, a kilka minut później Kluskiewicz zaliczył dublet, a Dobrowolski dołożył kolejną asystę. Kanonadę gości przerwało pierwsze trafienie gospodarzy w 32. minucie, którzy wykorzystali błąd w defensywie rywali i Yra Lunio trafił do siatki, po podaniu Jacka Fijałka. W 38. minucie Fijałek skorzystał z asysty Witolda Podgórskiego i do asysty dołożył bramkę. Niedługo po tym Fijałek pobiegł z piłką i posłał futbolówke w samo okienko bramki rywali, zdecydowanie była to najładniejsza bramka tego spotkania. Jednakże końcówka meczu należała do gości, i w 47. minucie Dobrowolski ponownie wpisał się na listę strzelców, a dwie minuty po nim Jakóbczyk skompletował hat tricka, zamykając przy tym wynik meczu na 3:10.