( 6 : 1 )
Lato 2023 - Totalbet 4. Liga 6x6
  • środa, 23 sierpień 2023
  • 19:00

140' Dawid Wichowski Niski Press
136' Dawid Wichowski Niski Press
134' Michał Siuta Niski Press
133' Michał Siuta Niski Press
116' Bartłomiej Flaga Niski Press
115' Patryk Hull Niski Press
114' Dawid Wichowski Niski Press
113' Maciej Olszewski Niski Press
106' Patryk Hull Niski Press
105' Hubert Fabisiak Niski Press
140' Bartłomiej Flaga Niski Press
136' Michał Siuta Niski Press
134' Dawid Wichowski Niski Press
133' Patryk Hull Niski Press
116' Hubert Fabisiak Niski Press
115' Maciej Olszewski Niski Press
114' Hubert Fabisiak Niski Press
113' Bartłomiej Flaga Niski Press
105' Dawid Wichowski Niski Press
1Dawid Wichowski Niski Press

Środowe zmagania, rozpoczęliśmy meczem Niski Press vs Finansova. Gospodarze w tym spotkaniu mają szansę zapewnić sobie mistrzostwo 4 Ligi Letniej. Goście zaś, wciąż mają szansę na podium, ale żeby to osiągnąć, muszą zdobyć komplet punktów do końca sezonu. Od początku obie drużyny postawiły na ofensywę. Jako pierwsi do siatki trafili gracze Finansovej. Bartek Borys dostał podanie na lewą stronę, po czym mocnym strzałem czubkiem buta, strzelił bramkę na 0:1. Następne minuty, to jednak dominacja NP. Trzeba przyznać że rozklepywali oni obronę swoich oponentów. Każda bramką którą zdobyli to szybkie rozegranie, kilka podań i bramka do pustej. Takim sposobem pierwsza połowa zakończyła się wynikiem aż 6:1. Po zmianie stron, Finansova trochę odrobiła straty. Po 11 min drugiej polowy, z 6:1, zrobiło się 6:4. Nadzieję na pozytywny wynik szybko zostały sprowadzone na ziemię. NP wrócili do gry z pierwszej połowy i znów udało im się odskoczyć na pięć goli. Pod koniec meczu, obie drużyny dołożyły jeszcze po bramce, a finalny wynik brzmiał 10:5. Zwycięstwo to, zapewniło NP mistrzowski tytuł, czego serdecznie gratulujemy. Finansova zaś, tą porażką zamknęła sobie drogę do strefy medalowej. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.