( 1 : 3 )
Zima 2023 - 12. Liga
  • niedziela, 08 styczeń 2023
  • 18:00

147' Bartek Judka NKS Piotrovia
145' Dominik Potępski NKS Piotrovia
143' Dominik Potępski NKS Piotrovia
137' Dominik Potępski NKS Piotrovia
134' Mateusz Gajewski NKS Piotrovia
132' Mikołaj Kunicki NKS Piotrovia
126' Łukasz Kamiński-Dudek NKS Piotrovia
107' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
147' Piotr Matlak NKS Piotrovia
145' Mateusz Gajewski NKS Piotrovia
143' Mikołaj Kunicki NKS Piotrovia
137' Mikołaj Kunicki NKS Piotrovia
134' Mikołaj Kunicki NKS Piotrovia
132' Bartek Judka NKS Piotrovia
126' Dominik Potępski NKS Piotrovia
148' Piotr Jakubowski KTS Chimera
119' Filip Blus KTS Chimera
118' Filip Blus KTS Chimera
114' Łukasz Kucharczyk KTS Chimera
1Dominik Potępski NKS Piotrovia

O 18 na boisko przy Obrońców Tobruku 11 wybiegły drużyny NKS Piotrovia i KTS Chimera. Gospodarze to młoda ekipa z ogromnym potencjałem. Goście zaś to drużyna która jest związana z naszą ligą już kilka lat. Niestety w ostatnim czasie zaliczają gorszy okres, ale w końcu musi nadejść moment kiedy będzie lepiej. Początek meczu należał do NKS-u. Już w 7 minucie Szymon Chmielewski przejął piłkę od obrony, ruszył w pole karne i strzelił na 1:0. Siedem minut później KTS doprowadził do wyrównania po bramce Sylwestra Gwiazdy. W 18 i 19 minucie Mateusz Bendarczyk strzelił dwie bramki i już było 1:3 dla Chimery. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron NKS strzelił bramkę kontaktową. Zdobywcą bramki był Łukasz Kamiński-Dudek. W 32 min Mikołaj Kunicki wykorzystał błąd obrony i strzelił na 3:3. Dwie minuty później Kunicki podał do Mateusza Gajewskiego który wyprowadził Piotrovie na prowadzenie. W 37 Piotrovia trafiła na 5:3 i po bramce Dominika Potępskiego odskakuje na bezpieczne dwa gole. To się przydało, ponieważ chwilę później Bendarczyk kompletuję hattricka i sprawia że Chimera złapała kontakt. Po kolejnych trzech minutach NKS znów odskoczył na dwie bramki i poraz drugi na listę strzelców wpisał się Potępski. W 45 Potępski strzela swojego trzeciego gola, dając wynik 7:4. W 47 min Piotr Matlak wypuścił Bartka Jutke który podwyższył na 8:4. Minutę później Kucharski dostał długie podanie od bramkarza, po czym strzelił piątą bramkę dla KTS-u. W 49 min Chimera miała rzut karny lecz Paweł Kaczorowski obronił strzał Piotra Jakubowskiego. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 8:5. NKS zalicza świetny początek sezonu i jesteśmy bardzo ciekawi co nam jeszcze pokażą. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.