( 3 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet 6. Liga 7x7

146' Krystian Kiryłowski FC Screamers
124' Krystian Kiryłowski FC Screamers
105' Wojciech Blauth FC Screamers
102' Krystian Kiryłowski FC Screamers
142' Oleksandr Varga FC Żyrardów
132' Ivan Khomytniskyi FC Żyrardów
124' Ivan Khomytniskyi FC Żyrardów
116' Aliko Gartskia FC Żyrardów
104' Aliko Gartskia FC Żyrardów
132' Daniel Rakowski FC Żyrardów
1Michał Zuchowicz FC Screamers
1Oleksandr Varga FC Żyrardów
1Krystian Kiryłowski FC Screamers

W 6 lidze siódemek doszło do spotkania pomiędzy FC Sceamers, a FC Żyrardów. Obie ekipy to debiutanci w naszej lidze, tak więc byliśmy ciekawi co zaprezentują w tym meczu. Całe spotkanie było bardzo interesujące, zespoły zaprezentowały się z dobrej strony, a my mogliśmy się cieszyć dobrym widowiskiem. Pierwsza bramka należała do Gospodarzy, którzy to już w 2 minucie otworzyli wynik spotkania za sprawą Krystiana Kiryłowskiego. Rywale nie pozostali obojętni i 2 minuty później odpowiedzieli na trafienie przeciwnika. Goli w pierwszej części meczu nie brakowało, a zawodnicy z każdą minutą zaskakiwali nas swoją świetną dyspozycją. W 5 minucie bramkę na 2:1 dołożył Wojciech Blauth i taki wynik utrzymywał się przez dłuższy czas. Po 15 minutach gry bramkę dla swojej drużyny strzelił Aliko Gartskia, tym samym ponownie doprowadził do remisu. Chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy drużyny dołożyły po jeszcze jednym trafieniu i na przerwę zeszli z wynikiem 3:3. Druga cześć spotkania należała do FC Żyrardów. Zawodnicy tej drużyny częściej znajdywali dogodne sytuacje na zdobycie gola co poskutkowało kolejnymi trafieniami. Po tym zdarzeniu do odrabiania strat rzucili się Gospodarze i 4 minuty przed końcem udało im się strzelić gola, jednak na odrobienie różnicy było już za późno a mecz rozstrzygnął się wynikiem 4:5.