( 2 : 1 )
Jesień 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • niedziela, 24 wrzesień 2023
  • 21:00

150' Tomasz Balcerzak FC Screamers
143' Łukasz Kwiecień FC Screamers
140' Michał Hęciak FC Screamers
137' Tomasz Balcerzak FC Screamers
128' Artur Dąbrowski FC Screamers
125' Tomasz Balcerzak FC Screamers
113' Artur Dąbrowski FC Screamers
147' Jakub Udziela Alea Iacta Est
146' Michał Skłodkowski Alea Iacta Est
119' Jakub Udziela Alea Iacta Est
150' Artur Dąbrowski FC Screamers
143' Michał Hęciak FC Screamers
140' Łukasz Kwiecień FC Screamers
113' Rafał Chodubski FC Screamers
119' Paweł Szymański Alea Iacta Est
1Tomasz Balcerzak FC Screamers

Mecz pomiędzy FC Screamers a Alea lact Est dostarczył dużo emocji i ciekawą rozgrywkę. Obie drużyny prezentowały zaangażowanie i zmieniały taktykę w trakcie spotkania, co wpłynęło na zmienną dynamikę meczu. Rozgrywanie gry głównie toczyło się po skrzydłach, a zawodnicy stosowali zarówno krótkie podania, jak i długie posługiując się całym boiskiem. Obie drużyny starały się przejąć kontrolę nad meczem. Pierwszą bramkę zdobył Artur Dąbrowski w 13 minucie, oszukując bramkarza gości i umieszczając piłkę w siatce. Jednak Alea lact Est odpowiedziała sprawnie, kiedy Jakub Udziela skutecznie strzelił na bramkę Screamers, doprowadzając do remisu. Tuz przed przerwą, Tomasz Balcerzak rozpoczął kompletowanie swojego hat-tricka, co dało gospodarzom prowadzenie przed przerwą. Po przerwie Screamers rozpoczęli mecz zdecydowanie dynamiczniej i zaczęli zdobywać bramki w szybkim tempie, podbijając wynik. Przy stanie 6:1 Alea lact Est w końcu się przebudziła, a Michał Skłodowski wykorzystał niepewną interwencję bramkarza i dorzucił punkt na korzyść gości. Kilka minut później Jakub Udziela popisał się przejęciem piłki i pewnym strzałem na bramkę gospodarzy. Niestety dla Alea, choć zaczęli odrabiać straty, było już za późno na pogoń za wynikiem. W 50. minucie to właśnie Tomasz Balcerzak ustalił wynik na 7:3 na korzyść FC Screamers. To spotkanie dostarczyło wielu goli i emocji, a Tomasz Balcerzak odegrał kluczową rolę w zwycięstwie swojej drużyny.