( 6 : 0 )
Zima 2024 - 13.Liga
  • sobota, 17 luty 2024
  • 21:00

142' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
140' Sharif Przypadkowa Zbieranina
126' Mekhrob Przypadkowa Zbieranina
122' Zafar Przypadkowa Zbieranina
120' Sharif Przypadkowa Zbieranina
118' Firuz Przypadkowa Zbieranina
117' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
115' Sharif Przypadkowa Zbieranina
112' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
148' Thien FC Marina
146' Hoang Lan Mai FC Marina
141' Thien FC Marina
142' Farrukh Przypadkowa Zbieranina
140' Farrukh Przypadkowa Zbieranina
122' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
120' Firuz Przypadkowa Zbieranina
120' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
117' Firuz Przypadkowa Zbieranina
115' Firuz Przypadkowa Zbieranina
1Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina

O godzinie 21 rozpoczął się mecz w ramach 13 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły FC Samand vs FC KBDB. Już od samego początku spotkania obie ekipy wykazywały się sporym zaangażowaniem, a walka była widoczna niemal na każdym metrze boiska, jednak przez pierwsze minuty brakowało dopięcia akcji na ostatni guzik po obu stronach. Z każdą kolejną minutą Gospodarze podkręcali tempo gry, jednak cały czas pozostawali nieskuteczni i na pierwsze trafienie przyszło nam nieco poczekać. Dopiero po 15 minutowych staraniach Sharif wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie pewnym uderzeniem i od tego momentu worek z bramki się rozwiązał. W dalszym etapie gry FC Samand coraz częściej kreował sobie dogodne akcje, a to szybko zaowocowało kolejnymi golami i do 20 minuty Gospodarze mieli pewną przewagę pięciu trafień. W końcówce pierwszej połowy Gospodarze zdołali dorzucić jeszcze szóste trafienie i tym samym odebrali rywalom jakiekolwiek nadzieje na powrót. Po zmienię stron FC samand nie zamierzał się zatrzymywać i chwilę po rozpoczęciu kontynuował swoją strzelecka passę, dokładniej dokonał tego Mekhtob. Goście mimo słabej dyspozycji starali się jakkolwiek zagrozić rywalom, jednak ich akcje za każdym razem nie przynosiły skutecznych rezultatów przez co ciężko było im zdobyć chociażby bramkę honorową. Dopiero pod koniec drugiej połowy FC KBDB zdołali ustrzelić swoje pierwsze trafienie, a dokonał tego Thien, jednak ciężko było tu mówić o radości ze strzelonego gola, gdy różnica była tak wysoka. Na kilka minut przed końcem Gospodarze pozwoli sobie na nieco rozluźnienia w szykach obronnych, a to miało swoje skutki w postaci straconych kolejnych dwóch goli, lecz w końcowym rezultacie nie miało to większego znaczenia bowiem FC samand ostatecznie zwyciężył z wynikiem 9:3 i zgarnął pełną pulę punktów.