( 0 : 4 )
Lato 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • wtorek, 11 lipiec 2023
  • 20:30

128' Marek Wójcik Haratacze
125' Maksym Pilashau Haratacze
132' Bartłomiej Zawadzki Klaunfiesta
123' Krzysztof Matyja Klaunfiesta
117' Krzysztof Matyja Klaunfiesta
116' Jakub Boroszko Klaunfiesta
108' Krzysztof Matyja Klaunfiesta
105' Jakub Płocha Klaunfiesta
132' Piotr Jagiełło Klaunfiesta
123' Bartłomiej Zawadzki Klaunfiesta
117' Jakub Płocha Klaunfiesta
116' Robert Waśk Klaunfiesta
108' Robert Waśk Klaunfiesta
1Krzysztof Matyja Klaunfiesta

Zarówno Haratacze, jak i Klaunfiesta mają za sobą udany początek letnich rozgrywek. Oba zespoły pewnie wygrały na inaugurację, przy okazji urządzając sobie trening strzelecki. Ogranie na boisku „szóstkowym” ustawiało jednak w roli faworyta nominalnych gości. Początkowe 10 minut przebiegało w dość szybkim tempie, a obie drużyny stworzyły sobie kilka nienajgorszych okazji do zdobycia bramki. Skuteczność jednak była po stronie młodzieży. W 5. minucie wynik spotkania otworzył Jakub Płocha, który dobił uderzenie w słupek kolegi. Trzy minuty później dobrym podaniem w pole karne popisał się Robert Waśk, a akcję pewnie wykończył Krzysztof Matyja. Wraz z upływem czasu coraz większą przewagę na boisku zyskiwali goście. Po stronie Harataczy zdecydowanie swojego dnia nie miał Cezary Uziębło, a sytuację próbował ratować Marek Wójcik. Na to nie pozwalali jednak zawodnicy Klaunfiesty, którzy na przerwę schodzili prowadząc 0:4. Efektowną akcją wynik ustalił duet Jakub PłochaKrzysztof Matyja. Najpierw Kuba piłkę dograł piętą, myląc defensywę rywali, a w taki sam sposób akcję wykończył Krzysztof trafiając do pustej bramki. W drugiej połowie nieco odważniej zagrali Haratacze, ale przełożyło się to na raptem dwa trafienia. Rozegrali dobry okres między 25., a 30. minutą i dwukrotnie dobrymi interwencjami zatrzymywał ich Olaf Olszewski. Wydaje się, że później uleciała z nich nadzieja. W 32. minucie wynik spotkania na 2:6 ustalił Bartłomiej Zawadzki uderzając z woleja po dograniu futbolówki z autu. Tym samym zgodnie z przewidywaniami trzy punkty trafiły na konto gości. Nie spodziewaliśmy się tak dużej różnicy między drużynami. Haratacze przed kolejnymi spotkaniami powinni wyraźnie poprawić swoją grę.