( 3 : 1 )
Zima 2023 - 4. Liga
  • sobota, 11 luty 2023
  • 15:00

149' Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa
148' Dawid Bojanowski Amigos Warszawa
146' Rafał Dziedzic Amigos Warszawa
143' Rafał Dziedzic Amigos Warszawa
141' Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa
140' Mateusz Śliwiński Amigos Warszawa
138' Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa
131' Jan Raszyński Amigos Warszawa
119' Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa
117' Rafał Dziedzic Amigos Warszawa
115' Mateusz Śliwiński Amigos Warszawa
147' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
137' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
110' Michał Lenczewski Union Of Boys
149' Maciej Wiktoruk Amigos Warszawa
148' Jan Raszyński Amigos Warszawa
143' Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa
141' Jan Raszyński Amigos Warszawa
140' Maciej Wiktoruk Amigos Warszawa
138' Jan Raszyński Amigos Warszawa
131' Rafał Dziedzic Amigos Warszawa
119' Jan Raszyński Amigos Warszawa
117' Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa
115' Dawid Bojanowski Amigos Warszawa
147' Bartek Goździewski Union Of Boys
110' Jakub Stachowicz Union Of Boys
1Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa

O godzinie 15:00 rozpoczęło się spotkania w ramach 4 ligi szóstek, gdzie byliśmy światkami ciekawego pojedynku, w którym Amigos Warszawa podejmowało Union Of Boys. Zaglądając do tabeli przed starciem mogło się wydawać, że Gospodarze będą łatwym kąskiem dla Młodych wychowanków Unii, jednak rzeczywistość była nieco inna. Początkowo mecz był dość wyrównany, obie drużyny naprzemiennie szukały dogodnych okazji na otwarcie wyniku, lecz początkowo żadnej z nich ta sztuka się nie udawała. Pierwszego gola ujrzeliśmy dopiero w 10 minucie gry w tedy to piłkę do nogi otrzymał Michał Lenczewski, który pewnym starałem wyprowadził Union na Prowadzenie. Mimo tego radość z gola nie trwała długo, bowiem 5 minut później do głosu doszli Gospodarze i mieliśmy remis po trafieniu Rafała Dziedzica. Po tym fakcie Amigos Warszawa coraz pewniej czuli się w posiadaniu piłki, a ten fakt potwierdzały kolejne zdobyte dwa gole. Po zmianie stron ponownie cios wyprowadziła ekipa Gospodarzy, a wynik na protokole meczowym pokazywał 4:1. Młodzi zawodnicy za wszelka cenę starali się odbić od dna i myśleliśmy, że nastąpi to po golu Mateusza Klimkiewicza w 37 minucie, jednak nic bardziej mylnego. Gospodarze z każda kolejna minutą świetnie czuli się w wyprowadzeniu piłki, a dzięki temu systematycznie podwyższali prowadzenie. Union starał się przebić przez linie defensywną drużyny przeciwnej, lecz ta tego dnia sprawiała sporo kłopotów Czerwonym koszulą, a głównym filtrem obrony był dobrze prezentujący się Rafał Dziedzic. Finalnie mecz zakończył się wysoką porażką Gości, a finalny wynik brzmiał 11:3.