( 2 : 0 )
Zima 2023 - 5. Liga
  • niedziela, 08 styczeń 2023
  • 12:00

138' Konrad Wejman Kindybały FC
128' Konrad Wejman Kindybały FC
112' Konrad Wejman Kindybały FC
107' Damian Kudła Kindybały FC
147' Krystian Kołodziejski Zielony Stolik
146' Filip Szewczyk Zielony Stolik
143' Maciej Aderek Zielony Stolik
133' Kacper Śmiałek Zielony Stolik
132' Filip Szewczyk Zielony Stolik
138' Damian Kudła Kindybały FC
128' Filip Sikorski Kindybały FC
107' Jakub Dobrzyński Kindybały FC
147' Patryk Korycki Zielony Stolik
146' Maciej Szpakowski Zielony Stolik
143' Filip Szewczyk Zielony Stolik
133' Filip Szewczyk Zielony Stolik
132' Kacper Śmiałek Zielony Stolik
1Filip Szewczyk Zielony Stolik

O 12:00 przy ul. Obrońców Tobruku 11 miało miejsce bardzo ciekawe spotkanie w mocno obsadzonej 5 lidze. Fc Kindybaly podejmowały Zielony Stolik. Początek spotkania nie ułożył się po myśli „Organizatorów” stracili szybka bramkę i widać było po nich, ze to dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie. Gospodarze nie zwalniali tempa i już w 12 minucie prowadzili 2:0 po mocnym strzale Konrada Wejmana tuz pod poprzeczkę. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W druga odsłonę ponownie lepiej weszli gospodarze. Trzy minuty po zmianie stron po raz drugi do siatki trafił Konrad Wejman i mieliśmy 3:0. W tym momencie Stolik zaczął grać swoje, czyli szybkie konstruowanie akcji zakończonych strzałem. Jedna z tych akcji zakończyła się trafieniem Filipa Szewczyka, który z najbliższej odległości wbił piłkę do siatki. Minutę później Kacper Smialek wykorzystał podanie prostopadle od „Szewy” i mieliśmy 3:2. Po tej bramce ponownie do ataku ruszyli bordowi, a gracze w zielonych trykotach wycofali się we własne pole karne. Skutkowało to strata bramki i hattrickiem ze strony Wejmana. Ostatnie minuty należały jednak do „Organizatorów”. W 43 minucie „Szewa” wylozyl piłkę do Maćka Aderka i mieliśmy 4:3. Końcówka to szalony pościg Stolika. Na 4 minuty przed końcem Maciek Szpakowski wylozyl do Szewczyka, który z pół woleja włożył piłkę do siatki. Wisienka na torcie w tych niesamowitych zawodach była decydująca bramka dla gosci. Patryk Korycki (bramkarz) popisał się znakomitym długim podaniem do nowego nabytku drużyny - Krystiana Kołodziejskiego, który popisał się znakomitym przyjęciem na klatkę i równie spektakularnym wolejem pod ladę. Tym samym zapewnił pierwsze trzy punkty swojej drużynie w sezonie Zimowym. Mecz zakończył się rezultatem 4:5.